» 
 

Göz6'da kim birinci oldu? İşte Survivor'a gidecek isim...

TV 8 ekranlarında yayınlanan Göz6 yarışması son bölümü ile izleyicilere heyecanlı bir final yaşattı. Yarışmanın büyük ödülü olan Survivor 2017 gönüllüler kadrosunda yer alacak iki isim netleşti. Göz6 yarışmasının birincileri belli oldu. Peki, Göz6'da kimler şampiyon oldu? Ayrıntılar haberde...

Göz6 yarışmasının birincileri açıklandı. Kızlar ve erkekler evinden ikişer aday, Göz6 finalisti olmayı başardı. Ancak büyük ödül olan Survivor 2017 gönüllüler kadrosunda kimlerin yer alacağı heyecanla beklendi. Heyecanın zirveye tırmandığı oylama neticesinde dört aylık mücadelenin galipleri Berna Keklikler ile Erdi Ünver oldu. Survivor 2017 gönüllüler kadrosunda yer alacak iki isim de belirlenmiş oldu.

Dün akşam Göz6'da kızlar evinden Survivor'a gidecek isim için Ecem Karaağaç ile Berna Keklikler arasında gerçekleştirilen SMS oylaması sonucunda Berna Keklikler birinci oldu. Göz6 evinin erkekler takımı finalistleri ise dün akşam ekranlara gelen son bölümde netleşti. Dokunulmazlık oyununda verdiği mücadele sonucunda finale adını yazdıran ilk isim olan Bulut Özdemiroğlu oldu.

Öte yandan Ramazan Kalyoncu ile elemeye kalan Erdi Ünver ise SMS'te Kalyoncu'yu geride bırakarak finalist olmayı başardı. Erkekler evi için açıklanan SMS oylaması sonuçlarına göre Erdi Ünver birinci oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *