» 
 

Göz6'da kim elendi? Kim birinci oldu?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Göz6 programında elenen isim belli oldu. Göz6'da hem yaprak dökümü, hem de heyecan yaşandı. Peki Göz6 son bölümde neler yaşandı? Kim elendi? Ayrıntılar haberde...

Survivor 2017 kadrosuna dahil olacak bir kişinin belli olacağı TV 8 ekranlarında yayınlanan Göz6 programında dün akşam ayrılık yaşandı. Göz6 yayınlanan yeni bölümde Zeyd ve Berna Keklik'in ilişkileri sonlandı. Hafta içi her gün yayınlanan Göz6'nın Cuma akşamı yayınlanan haftanın finali bölümünde elenen isim belli oldu. 11 Aralık Cuma günü Göz6 final bölümünde, kendi isteği üzerine Gizem, eleme potasına çıkan isim oldu ve Göz6 programına veda eden isim de Gizem oldu.

Peki Göz6'nın yarışmacısı Gizem kimdir? 1.66 boyunda, 61 kiloda olan Gizem, hem tavırları hem de iddiaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Her zaman yarışmadan birinci olarak çıkacağını iddia eden Gizem, yarışmaya ve takımına çok şey katacağına inanıyordu. Göz6 programında 8 kadın ile 8 erkeğin yarışı kıyasıya devam ediyor. 4 ay sürecek olan yarışmada tüm yarışmacılar, yüzlerce kamera ile 24 saat boyunca gözlemlenecek.

Ev içerisinde düzenlenecek yarışlarda, kızlar ve erkekler takımı verdikleri mücadelede galip gelmeye çalışacak. Yarışmacıların amacı ise birinci olarak çıkıp, Survivor 2017 kadrosuna dahil olmak. Cuma günü yayınlnanan Göz6 final bölümünde, izleyicilerin SMS oyları doğrultusunda haftanın birinci olan ismi Serenay oldu. Serenay'ın eleme adayı olarak verdiği isim ise Nesli oldu.

İkinci eleme adayının ismi de Nesli olarak belirlendi. Serenay potaya attığı isim ile herkesi adeta şaşkına çevirdi. Üçüncü eleme adayı ise Yasemin oldu. Üç aday arasında Göz6 yarışmasına veda eden isim Nesli oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *