» 
 

Göz6'da kim elendi? Survivor finalistleri belli oldu

Survivor 2017 adasına Göz6 evinden gidecek bir kişinin belli olmasına az bir zaman kaldı. Peki, Göz6 evinde kim elendi? Göz6 evinde finale kalan isimler kim?

TV 8 ekranlarından keyifle izlenen program Göz6 5 Ocak Perşembe yayınlanan son bölümünde Göz6'da finale kalan isimler belli oldu. Göz6 evinde heyecan ve gerilim hakim olurken SMS oylaması sonuçlarına göre, evden ayrılacak olan isim Ramazan Kalyoncu oldu. Onunla aynı eleme potasında olan erdi Ünver ise SMS oylaması sonucunda Ramazan'ı geride bırakarak, adını finalistlerin arasında yazdırdı. Ramazan Kalyoncu ise Survivor 2017 hayallerine ve Göz6 evine veda etmek zorunda kaldı.

Göz6 evinden Berna Keklikler ile Ecem Karaağaç ve Erdi Ünver ile Bulut Özdemir bugünkü finalde SMS oylamasına çıkacaklar. SMS oylaması sonuçlarına göre birinci olan kişi, Survivor 2017 gönüllüler takımına girmeye hak kazanacak.

21 Ocak'ta ilk bölümü ile izleyicilerinin karşısına gelecek Survivor 2017 kadrosu, ünlü yapımcı Acun Ilıcalı tarafından açıklanmıştı.Gönüllüler takımında içlerinde Göz6 evinden bir kişinin de olacağı toplamda 10 kişi olacak. Gönüllüler takımındaki isimler; Gökhan Gözükan, Eser West, Fulya Şahin, Ogeday Girişken, Denisa, Burçak Tuncer, Elif Şadoğlu, Volkan Çetinkaya ve Tuğçe Melis Demis yer alıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *