» 
 

Gülben Ergen Mustafa Erdoğan ve çocukları ile Pazar yemeğinde

Eski eşi Mustafa Erdoğan ile birlikte çocuklarını da alarak öğle yemeği yiyen Gülben Ergen çıkışta çektirdiği resmi ise sosyal medya hesabından paylaştı.

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen eski eşi Mustafa Erdoğan ve çocukları Atlas, Güney ve Ares ile öğle yemeği yedi ve sonrasında da fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaştı. Ergen, anne, baba ve çocuklar geleneğini sürdürdüğünü belirttiği paylaşımında kişisel meseleleri geri bırakarak saygı içinde yaşam biçimi nedeniyle de eski eşine teşekkür etti.

BİRLİKTE YAŞAMAK İÇİN ADIM MI ATTILAR?

Gülben Ergen Erhan Çelik evliliğinin bitmesinin ardından Mustafa Erdoğan'ın eski eşine çocuklar için birlikte yaşamayı teklif ettiği dedikoduları ortaya çıkmış ancak bu konuda Ergen'in tavrı netleşmemişti. Ortaya çıkan görüntüler ise eski çiftin çocukları için daha sık bir araya gelme girişimleri olarak yorumlandı.

Ergen ve Erdoğan'ın çocukları da mutlu oldu

Ergen fotoğrafın altında "Baba bizi pazar yemeğine götürdü. Anne, baba ve evlatlar sohbeti bizde hep aynı neşe içerisinde yaşanıyor. Teşekkürler saygıya, minnete, evlatları önceleyen, kişisel meseleleri geride bırakan bir yaşam biçimine." notunu paylaşarak mutluluğunu dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *