» 
 

Güldür Güldür Show’da şok ayrılık haberi

Başarılı köşe yazarı Mesut Yar tarafından paylaşılan bilgiye göre Güldür Güldür Show’un en sevilen karakterlerinden Eşofmanlı Şevket Hoca karakterine hayat veren Çağlar Çorumlu yeni sezonda kadroda yer almayacak.

Ekranların en beğenilen güldürü programı ‘Güldür Güldür Show’ da canlandırdığı karakterler ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Çağlar Çorumlu nam-ı diğer Eşofmanlı Şevket Hocanın programdan ayrılacağı açıklandı.

Mesut Yar tarafından okuyucusu ile paylaşılan bilgiye göre, Güldür Güldür Show’un başarılı bir sezon geçirmiş olmasına karşın Show programının baş karakterleri arasında yer alan Şevket Hoca’ya hayat veren oyuncu Çağlar Çorumlu’nun kadrodan ayrılarak Gülse Birsel’in yeni dizi kadrosuna dahil olacağı öğrenildi.

1977 Merzifon doğumlu Çağlar Çorumlu, lise tahsilini Merzifon'da tamamladıktan sonraailesi ile birlikte Eskişehir'e yarleşerek burada Anadolu Üniversitesi "Turizm ve Otel İşletmeciliği" bölümünü bitirdi. Üniversite yıllarında tiyatro klübüne katılan başarılı oyuncu, tiyatro alanında kendini geliştiemek için İstanbul'a yerleşerek 1 yıl "MSM ACTOR STUDIO"da tiyatro eğitimi aldı. İlerleyen yıllarda "Yılın En Başarılı Müzikal Komedi Erkek Oyuncusu" ölüdü almaya hak kazanan Çorumlu, birçok başarılı projede yer aldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *