» 
 

Güldür Güldür yeni sezonda Özge Borak olmayacak

Show Tv ekranlarının kahkaha dolu programı Güldür Güldür Show'un yeni sezonunda başarılı ve güzel oyuncu Özge Borak veda ediyor. Borak, sosyal medya hesabından programdan ayrıldığını duyurdu.

Ekranlarının ailece izlenen eğlenceli programı Güldür Güldür'de mükemmel skeçlere imzasını atan, canlandırdığı karakterleri ile hafızalardan uzun süre silinmeyecek Özge Borak'ın yeni sezonda olmayacağını sosyal medya hesabından duyurması ile hayranları büyük şok yaşadı. Güldür Güldür Show'daki birbirinden renkli rollere hayat veren Borak, sahnedeki fotoğraflarından bir kolaj oluşturarak bir açıklamada bulundu ve artık yeni sezonda olmayacağını dile getirdi.

Güldür Güldür sahnesinden ayrılan Özge Borak'ın bu kararı kimi takipçileri tarafından üzüntü ile karşılanırken kimileri ise bu kararın yerinde bir karar olduğu fikrini gönderileri ile paylaştı. Yeni sezonda artık olmayacağını, uzun zamandır aynı yolda yürüyüp anılar biriktirdiği sevenlerine ve Güldür Güldür ekibine veda ettiğini duygusal bir not ile açıklayan Özge Borak, yeni işler ile ekranlarda buluşmayı dilediğini de belirtti. Borak’ın yeni bir proje çalışmaları içerisinde olduğu ve bu nedenle Güldür Güldür Show’dan ayrıldığı tahmin ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *