» 
 

Gülşen’in bebeği Azur Benan'ın fotoğrafı ilk kez paylaşıldı! Tarkan’ın kucağında…

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çiftinin 2 aylık bebekleri Azur’un fotoğrafı ilk kez sosyal medyada paylaşıldı. Minik Azur Tarkan’ın kucağında böyle poz verdi.

Ünlü şarkıcı Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu’nun 2 ay önce dünyaya gelen bebeği Azur Benan, oldukça merak ediliyordu. Gülşen’in bebeği Azur’un ilk fotoğrafı sosyal medyada Tarkan’ın kucağındaki pozuyla paylaşıldı. Megastar Tarkan’ın kucağındaki Azur Benan bebek sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Daha önce basınla hiç paylaşılmayan Azur Benan bebek ilk kez babası Ozan Çolakoğlu’nun doğum günü vesilesiyle medya ile tanışmış oldu. Çolakoğlu sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafa “Bugün benim doğum günüm. En güzel doğum günü hediyem Azur Benan 15 günlükken en yakın dostum Tarkan’ın kollarında” notunu da ekledi.

5 yıldır Ozan Çolakoğlu ile birlikte olan Gülşen 9 Haziran'da İspanya'da evlenmişti. Gülşen’in oğlu Azur Benan 10 Ocak'ta dünyaya geldi ve söz konusu fotoğrafta 15 günlük. Fotoğrafta ise babasının en iyi dostu Tarkan’ın kollarında görülüyor. Çolakoğlu’nun paylaşımı oldukça çok yorum ve beğeni aldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *