» 
»
 

Gülümse Yeter 12. Bölümde Sarp ve Yasemin artık sevgili

Show TV ekranlarında yayınlanan kahkaha tufanı yaratan Gülümse Yeter'in 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Gülümse Yeter'in yeni bölümünde Sarp'a aşık olan Yasemin artık karşılık buluyor. Yasemin'in açık artırma ile satılan evini Sarp alıyor. Gülümse Yeter 12. bölüme saatler kaldı. Yeni bölüm gelişmeleri ve son bölüm özeti detaylarda...

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, ekranlarda yayınlanmaya başladığından beri ilgi ile karşılanan eğlenceli dizi Gülümse Yeter'in başrollerinde Aslı Bekiroğlu, Erdal Özyağcılar, Yılmaz Kunt, Pamir Pekin ve Seray Kaya yer alıyor. Gülümse Yeter yeni bölümde yine heyecan ve kahkaha dolu anlar yaşanacak. Hasan Efendi'nin, büyük mirası Sarp'a kaldığını açıklamasının ardından Sarp oldukça zengin olmuş ve Yasemin'in açık artırma ile satılan eski evlerini satın almıştır. Gülümse Yeter 12. Bölümü bu akşam Show TV ekranlarında 20.00'da yayınlanacak.

Gülümse Yeter yeni bölüm gelişmeleri merakla bekleniyor... Gülümse Yeter'in son bölümünde Hasan Efendi'nin gizli mirası söylemesi herkes tarafından büyük merak uyandırdı. İçlerinde hangisine mirasın kaldığı iki aileyi şaşkına uğrattı. Miras sahibini kendilerine çekmek için Civan'lar ve Özdemir'ler için büyük bir savaş başlamıştır. Ardından Yasemin, Sarp'tan uzaklaşmaya çalışırken Sarp ise Yasemin'in kalbini yeniden kazanmak için ona romantik bir sürpriz hazırlamıştır.

Lütfü, Hasan Efendi'nin şoför kıyafetleri ile arabayı kaçırır ve yine başına büyük bir bela almıştır. Kemal ile Seçil arasında kalan Gül kendi kendine kalmayı tercih ederken, bir anda Kemal'in hastaneden ayrıldığı haberi ile yıkılır. Gül bir yandan ailesi ile bir yandan hastane ile ilgilenerek kafasını dağıtmaya çalışır. Tevfik ve Hasan ise iddia ile yarışa başlarlar. Yarış sonrasında kaybeden taraf diğerinin isteklerini kabul eder. Kıyasıya süren mücadele beklenmedik bir sona varır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *