» 
»
 

Gülümse Yeter 24. son bölümü ile bu akşam ekranlara veda ediyor!

Show TV ekranlarında keyifle izlenen Gülümse Yeter dizisi bu akşam 24. son bölümü ile final yapıyor. Gülümse Yeter'in final bölümünde Yasemin ile Sarp nihayet evleniyor. Usta oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesi ile Gülümse Yeter'in 24. bölüm final fragmanı haber detaylarında...

Gülümse Yeter 24. final bölümü fragmanı yayınlandı. Bu akşam Gülümse Yeter son bölümü ile izleyicisi ile vedalaşmaya hazırlanıyor. Show TV ekranlarının sevilen romantik komedi dizisi Gülümse Yeter'in final bölümünde Sarp ve Yasemin evleniyor. Gül ile Kemal arasındaki kriz ise sona eriyor ve gerçekler gün yüzüne çıkıyor. Gülümse Yeter 24. yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Yılmaz Kunt, Aslı Bekiroğlu, Seray Kaya, Pamir Pekin gibi isimlerin yer aldığı Gülümse Yeter 17 Ocak Salı günü son kez izleyicileri ile buluşacak. Peki, Gülümse Yeter son bölümünde neler oldu?

GÜLÜMSE YETER SON BÖLÜM ÖZETİ

Hasan Efendi'nin yaklaşan 70. yaş günü ile birlikte evdekiler sürpriz bir doğum günü hazırlığı yapmaktadır. Hasan Efendi doğum gününü kimsenin hatırlamadığını düşünüp üzülürken, Sarp ve Ahmet onun için manevi değeri oldukça yüksek bir hediye hazırlamıştır. Yasemin'in sarhoş olması Cem'in planlarının işlemesine yardımcı olacaktır. Sarp ise telefonda gördüklerine inanamayacaktır.

Yasemin masumiyetini açıklamaya çalışsa da Sarp Yasemin'e büyük tepki gösterecektir. Hasan Efendi için hazırlanan doğum günü sürprizi Sarp ile Yasemin arasındaki buzları kıracaktır. Cem ise Yasemin ile olan ilişkisinin cidiyetini gösterme telaşındadır ve ona bir hediye alır. Kemal ise Gül ile yeni bir hayat kurmak için herşeyi geride bırakmaya hazırdır. Ancak Gül kendisi için bir yol çizmekte kararlıdır. Sonunda beklenen gül gelir ve Hasan Efendi için sürpriz doğum günü partisi başlar. Sarp ve Yasemin'in de herkese büyük bir sürprizi olacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *