» 
»
 

Gülümse Yeter'in 10. bölüm fragmanı 27 Eylül'de kahkaha dolu!

Show Tv'nin neşeli dizisi Gülümse Yeter'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Lütfü ile Ahmet arasında büyük çekişme var. Dükkana en çok müşteriyi kim çekecek? Gülümse Yeter'in yeni bölümünde izleyiciyi neler bekliyor? Son bölümde neler yaşandı? Detaylar haberde...

Gülümse Yeter yeni bölümü ile 27 Eylül'de ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Gülümse Yeter'in 10. bölüm fragmanında neler oluyor? MF Yapımcılığın üstlendiği Gülümse Yeter kahkahalarla izlenmeye devam ediyor. Son bölümde Yasemin büyük bir sınava girdi. Sevdiği adam ile ablasının birlikte zaman geçirmesi, bunun üzerine de Gül'ün Sarp'a açılması Yasemin'i alt üst etti. Öte yandan Kemal, Sarp'a açılan Gül, Kemal'den vazgeçiyor mu? Show Tv ekranlarının komedi türündeki eğlenceli dizisi Gülümse Yeter'in yeni bölümünde izleyicileri neler bekliyor? Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Yılmaz Kunt, Aslı Bekiroğlu, Erkan Sever, Evrim Doğan, Seray Kaya, Aslı Altaylar, Uğur Kurul ve Pamir Pekin'in yer aldığı Gülümse Yeter hem aşk dolu hem de kahkaha dolu yeni bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Gülümse Yeter'in son bölümünde Lütfü'yü adam etmek için uğraşan Hasan Efendi, tüm aileyi dize getirmeye çalışır. Lütfü, Hasan Efendi'nin odasında define ararken yakalanır. Bu sefer Lütfü'yü, Nermin'i ve oğullarını daha farklı bir macera beklemektedir. Öte yandan Gül'ün, Kemal'in peşini bir türlü bırakmayan eski eşi ile başı derde girmiştir. Mesleğini tehlikeye atmamak uğruna sürekli susan Gül, artık dayanamaz hale gelmiştir. Çünkü Kemal ile eski eşinin romantik bir akşam yemeğine çıktığını düşünmüştür.

Gül, bir çıkmazın içerisine sürüklenirken hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Sarp'tan yardım isteyecektir. Ayrıca Yasemin ise Sarp'a olan duygularını bir türlü bastıramaz. Yasemin ile Sarp'ın, Ayten'in doğum günü için hediye alışverişine çıktıkları sırada romantik yemek ödülü kazanmaları sürpriz olmuştur. Ayten ile Ahmet seneler sonra birlikte başbaşa yemeğe çıktılar.

Hiçbir fırsatı kaçırmayan Cem, sırf Sarp'a olan hırsından dolayı Yasemin'e yeniden ulaşmayı başarmış ve ona babasının davayı çekmesi için kendisinin etkisi olduğunu söylemiştir. Ona inanan Yasemin onunla görüşmeye gitmiş ve yolda kalmıştır. Sarp her zamanki gibi Yasemin'in imdadına yetişmiştir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *