» 
»
 

Gülümse Yeter'in 9. bölüm'de Gül'ün Sarp'a itirafı!

Gülümse Yeter'in yeni bölümüne saatler kaldı. Gülümse Yeter'in 9. bölümünde izleyiciyi neler bekliyor? Yasemin, Gül'ün Sarp'a açıldığını görüyor. Peki Sarp şimdi Yasemin'i mi seçecek? Yoksa Gül'ü mü? Gülümse Yeter'in son bölüm özeti detaylarda...

Gülümse Yeter bu akşam Show Tv ekranlarına 9. bölümü ile gelmeye hazırlanıyor. Sarp'a duygularını açan Gül'ü gören Yasemin ne tepki verecek? Hasan Efendi Lütfü ve Lütfü'nün oğlunu inşaatta çalışmaya götürüyor. Zor durumda kalan Lütfü, amelelik yapmaktansa inşattan kendini atmayı tercih ediyor. Hasan Efendi, aile bireyleri çalışırken, Yasemin'in boş oturmasını istemiyor ve onun da çalışmasını istiyor. Show Tv'nin eğlenceli dizisi Gülümse Yeter'in 9. bölümünde hangi gelişmeler yaşanacak? Tam da zengin yaşantılarına yeniden dönecekken hüsrana uğrayan Lütfü ve ailesi, Hasan Efendi'nin evinde aradıkları hazineyi bulamadılar. Lütfü, Nermin ve oğullarının yeni imajları kahkahalara neden oluyor. Nermin fal merakını ticarete döküyor ve Ayten'in komşularına fal bakıyor. Öte yandan Ayten'in doğum günü için alışverişe çıkan Yasemin ve Sarp, yemek ödülü kazanıyorlar. Başbaşa çıkacakları romantik yemekte neler yaşanacak?

Gülümse Yeter'in son bölümünde, Gül'ün büyük sınavı olan Kemal'in eski eşi, Gül'ün sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Her fırsatta ezen ve ayak işlerinde kullandığı Gül bu duruma dur diyecek mi? Öte yandan Kemal'i yemeğe çıkaran eski eşi, bebek fikri ile karşısına çıkıyor. Bu durumdan kurtulmak için kaçan Kemal, Gül'ü arayarak özür diliyor. Gül ise daha fazla olanlara dayanamayarak gözyaşlarına boğuluyor ve Sarp'tan yardım istiyor.

Ayten ise yemeği Nermin'e yaptırıyor ve Nermin'in yaptığı yemek Hasan Efendi'nin midesinde büyük hasara neden oluyor. Öte yandan Cem'in davayı geri çektiğine inanan Yasemin onunla görüşmeye giderken taksi parasının olmadığını fark ediyor ve Cem'in de reddetmesi ile Sarp'ı çağırıyor. Sarp'ın alıp eve getirdiği Yasemin'in karşısına yeniden Cem çıkıyor. Hem de Yasemin'in eski arabası ile...

Arabayı gören Yasemin Cem ile arabayla gezintiye çıkıyor. O esnada Cem'in, davayı geri çekme konusunda babasını ikna ettiğini söylemesiyle Yasemin çıldırıyor ve arabadan iniyor. Sarp'ın verdiği akpili basan Yasemin, limitin olmadığını görünce gece vakti yine sokakta kalıyor. Yine Sarp'ı çağırıyor. Sarp yine yeniden Yasemin'i kurtarıyor.

Yemek faciasının ardından eve dönen aile evin ışıklarının yandığını görünce Sarp eve giriyor ve karşısında koltukta uyuyan bir adamı güzelce dövüyor. Yasemin'in gelip olaya müdahale etmesi ile evdeki kişinin Yasemin'in abisi olduğu ortaya çıkıyor. Amerika'da hapishanede yatan ve sınırdışı edilen ağabey, dededen kalan bir mirastan söz ediyor. Lütfü'ye yeniden bir umut doğuyor ve hazine avına çıkıyorlar. Hazinenin Hasan Efendi'nin evinde olduğunu öğrenen aile yeniden dönüp Hasan Efendi'nin odasında kazı yapıyorlar. O esnada ise Hasan Efendi yakalıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *