» 
»
 

Güncel hava durumu 22 Kasım Salı

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurt genelinde yağışlar beklenmiyor. Yurt geneli parçalı ve zamanla çok bulutlu ile açık geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıklarında da önemli bir değişiklik olmayacağı belirtiliyor. 22 Kasım illere göre güncel hava durumu ayrıntılarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan hava tahminlerine göre, yurdun genelinde yağışların beklenmediği ancak kuzeybatı ile zamanla güneybatı kesimlerinde parçalı ve yer yer çok bulutlu geçmesi tahmin ediliyor. Diğer kesimlerin ise az bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor. Sabah ve gee saatlerinde yurdun iç ve doğu kesimlerinde yer yer pus hadisesi olacak. Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda ise kuvvetli olmak üzere iç ve doğu bölgelerde buzlanma ile don olayı bekleniyor. Hava sıcaklıklarında ise önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

22 Kasım bazı illere göre hava durumu ise şöyle, Ankara 14 derece az bulutlu ve açık, İstanbul 18 derece parçalı bulutlu, Bursa 17 derece parçalı ve az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde ise yer yer pus ile sisli, İzmir 19 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor.

Antalya 22 derece az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu, Adana 24 derece az bulutlu ve açık, Samsun 15 derece az bulutlu ve açık geçecek. Trabzon 17 derece az bulutlu ve açık, Erzurum 2 derece az bulutlu ve açık, Diyarbakır 14 derece az bulutlu ve açık olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *