Haber yazılımında gerçek zamanlı algoritmaya uygun yeni nesil teknoloji!

Haberakar tarafından da kullanılan yeni nesil teknolojiye sahip haber sitesi yazılımı hakkında bilgileri ve haber yazılımında arama motoru optimizasyonu ve hızlandırılmış mobil sayfa desteğinin önemini haber içeriğinde bulabilirsiniz.

Bilişim ve medya alanında 1996 yılından bu yana faaliyet gösteren ve internet yayıncılığı alanında bir çok girişime imza atan OMEDYA Bilişim A.Ş. tarafından geliştirilen haber yazılımı, gelişmiş teknolojisi ve sade-kullanışlı yönetim paneli ile sektöre iddialı bir giriş yaptı. Haber yazılımı alanında piyasada bulunan yüzlerce farklı proje içerisinden gerek teknolojisi gerekse arama motoru optimizasyonu özellikleriyle sıyrılmayı başaran OMEDYA Haber Premium adlı yazılım ürünü her geçen gün daha çok tercih edilir hale geliyor.

Haber sitesi yazılımını iki farklı açıdan değerlendiren yazılım geliştiricileri, görünen ön yüz ve yönetim paneli özellikleri dışında iç seo açısından da pek çok gerekliliğinin olduğunu vurguluyor. Omedya Haber yazılımı iç seo için gereken tüm teknik yönergeleri yazılımsal olarak içeriyor ve yayıncılara sadece özgün içeriklerini harika içerik ekleme özellikleriyle birleştirmek kalıyor.

OMEDYA Haber Premium haber yazılımı arayışında olan internet yayıncıları için çok avantajlı özellikler sunuyor. İşte yeni özellikleriyle seo uyumlu haber scripti Omedya Haber Premium'un öne çıkan özellikleri.

Haber Sitesi Yazılımı - Omedya Haber Premium

YAZILIM DEMOSUNU İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

 • OMEDYA Haber Premium ile, hızlı ve pratik bir şekilde haber içerikleri, metin, görsel, video vb. oluşturulabiliyor.
 • Sınırsız haber ve sayfa kategorisi eklenebiliyor ve gelişmiş menü seçenekleriyle haber sitesinin ön yüzünden istenilen alanda gösterilebiliyor.
 • Yazalarlar modülü ile köşe yazıları, araştırma inceleme yazıları ve röportajlar yayınlanabiliyor.
 • Tek tek ve toplu olarak onaylanabilen kullanıcı yorumları başarılı bir içerik deneyimi sunuyor.
 • Haber yazılımına eklenen tüm içerikler için arama motoru optimizasyonu en son Google güncellemeleri dikkate alınarak oluşturulmuş alanlarda gerçekleştirilebiliyor.
 • Gelişmiş reklam modülü uygulamasıyla, hem görsel hem kod kullanımı yapılarak içeriklerden Google Adsense standartlarına uygun şekilde ayrılan ve reklam politikalarına dikkat edilerek düzenlenmiş alanlarda reklam yayınlanabiliyor.
 • Toplu fotoğraf ve video ekleme özellikleriyle galeriler eşsiz bir görsel deneyim sunuyor.
 • Gelişmiş dinamik site haritaları sayesinde Google News yayıncıları için özel site haritası diğer yayıncılar için ise standart site haritası her eklenen içerikte güncel bir şekilde bağlantıları arama motorlarına gönderebiliyor.
 • Haberlerde video haber seçeneği ile upload ya da embed yöntemiyle saniyeler içerisinde video haberler hazırlanıp servis edilebiliyor.
 • Yazılım içerisine, meta girişleri için tanımlanan özel alanlara istenilen kodlar eklenebiliyor.
 • Fotoğraf içerikleri için kullanılan gelişmiş resize özelliği ile site açılış hızı piyasadaki tüm haber sitesi yazılımlarından daha yüksek olan OMEDYAHaber Premium yazılımı ile farklı algoritmalarda cache ve hız optimizasyonu yer alıyor.
 • Tanıtım yazıları eklenme esnasında standart içeriklerden tek tuşla ayrılabiliyor ve istenilen içerikler site haritasına eklenmeden yayınlanabiliyor.
 • OMEDYA Haber Premium mevcut versiyonunda MOBİL SİTE desteği ve AMP (Hızlandırılmış Mobil Sayfalar) için ayrı sayfa özelliği sunuyor. 
 • OMEDYA Haber Premium için talep edilmesi halinde tüm özellikleriyle mobil uyumlu RESPONSIVE tasarım kullanılabiliyor. Sitenin yönetim paneli ise responsive özellikte geliştirilmiş durumda.

Haberakar.com portalı tarafından da kullanılmakta olan ve referans kullanıcıları her geçen gün artan OMEDYA Haber Premium yazılımıyla ilgili detaylı bilgi ve satın alma talepleri için www.omedyahaber.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *