» 
»
 

Hacı Murat 40 yaşında etkinliği büyük ilgi gördü

Murat 124, halk arasındaki adıyla Hacı Murat tutkunları Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir etkinlikte bir araya geldi.

Hacı Murat olarak bilinen Murat 124 model araçlar hem 40 yaşına girmiş olmaları hem de İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü nedeniyle Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir etkinlik düzenlendi. Hacı Murat tutkunlarının bir araya geldiği etkinlikte araçlarıyla kent merkezini turlayan Murat 124 sahipleri daha sonra Değirmenler mevkiine geçerek program gerçekleştirdi.

Kendilerine Murat 124 Grubu adını veren Hacı Murat tutkunlarının sözcüsü İbrahim Çelik, hem İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü hem de Hacı Murat otomobillerin 40. yaşını kutlamak amacıyla bu etkinliği gerçekleştirdiklerini dile getirdi. 40 yaşını görmüş araçlarıyla ilçede bir araya geldiklerini belirten Çelik, özellikle Aydın, Muğla ve İzmir'den etkinliklere katılımın yoğun olduğunu, kendileri için de bir tanışma vesilesi olduğunu ifade etti.

Hacı Murat 40 Yaşında

Hacı Murat otomobilini 30 yılı aşkın süredir kullandığını belirten Özcan Satılmış ise bu otomobilin kendisi için bir tutku olduğunu ve trafikte otomobiline gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade etti. Satılmış "Hurda halinde 3 bin liraya aldığım aracıma 23 bin lira para harcadım. 10 aylık bir sürenin ardından temiz ve bakımlı hale getirdim. Benim iki Murat 124 aracım daha var. Bu bir tutku, aşk." dedi. Araçlarını tanıtan Hacı Murat sahipleri daha sonra pasta keserek kutlama yaptı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *