» 
»
 

Hafriyat kamyonu, genç kadını altına aldı!

Beşiktaş Levent'te lüks bir AVM'den çıkarak evine doğru ilerleyen genç kadın, kendisine çarpan hafriyat kamyonunun altında kaldı.

İstanbul Beşiktaş Levent'te lüks bir alışveriş merkezinden çıkarak evine doğru giden genç kadın, kendisine çarpan hafriyat kamyonunun altına altında kaldı. Alınan bilgilere göre, olay Cuma günü saat 16.30 sıralarında Beşiktaş Levent'teki Büyükdere Caddesi ile Dede Korkut Sokak kesişiminde gerçekleşti. Levent'teki AVM'den çıkarak evine gitmek için yürüyen Havva A. yolun karşısına geçmek isterken, cadde üzerinden sokağa giriş yapan hafriyat kamyonu çarptı. Çarpmanın etkisi ile kamyonun altında kalan genç kadıni kamyon şoförünün frene basması ile ezilmekten son anda kurtuldu.

Olayı gören çevredeki vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, hafriyat kamyonunun altında kalarak yaralanan genç kadını ambulansla hastaneye kadlırdı. Sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından hastaneye kadlrıılan genç kadının sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *