» 
»
 

Haftanın Aslan burcu yorumu oldukça merak uyandırıyor

Yeni hafta Aslan burcu için nasıl bir olacak, yıldızı ona hangi gelişmelerin sinyallerini veriyor, yeni haftada Aslanları neler bekliyor bakalım.

11 Nisan ile başlayan yeni haftada Aslan burcu için karmaşık durumlar söz konusu diyebiliriz. Bir taraftan her işe koşmaya meyleden Aslanlar diğer taraftan da her şeyden uzaklaşıp gitmek yönünde fikir geliştirebilir. Bu karmaşık duygular içinde ise asıl dikkat etmeniz gereken dalgınlığınız olmalı. Aksi halde istenmeyen durumlarla karşılaşabilir bu yüzden de oldukça can sıkıcı bir hafta geçirebilirsiniz.

Herkese kendini anlatamayacağının bilincinde olan Aslan, yeni haftada ne kadar usta bir dilbaz olduğunu kanıtlıyor ve asla kabul edilemez sanılan pek çok fikrini, yaptığı ustaca konuşmalar sayesinde çevresine kabul ettiriyor.

Aşk hayatında ve ikili ilişkilerinde de oldukça hareketli bir hafta geçirmesi beklenen Aslan burcu, sadece konuşmasıyla değil, bakışlarıyla bile karşı cinsi etkiliyor. Yeni haftada bu bilinçle hareket eden Aslanlar, tüm iletişim becerilerini kullanarak ilişkilerde istediği noktalara gelebilme enerjisine sahip. Her ne kadar çevrenizi sürekli kontrol altında tutmanız ya da düşüncelerinizi herkese onaylatmanız mümkün olmasa da, siz bu hafta gücünüzün farkındasınız ve bunu da sonuna kadar kullanmaya kararlısınız.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *