» 
 

Hakan Aysev biricik aşkı Banu Karaca nikah masasına oturdu

5. kez nikah masasına oturan Hakan Aysev yeniden evliler kervanına katıldı. 7 yıllık birlikteliğini evlilikle taçlandıran Aysev, Banu Karaca ile sessiz sedasız evlendi...

İzmir'in Urla ilçesinde vokalist Banu Karaca ile dünya evine giren Hakan Aysev'in mutluluğu gözlerinden okunurken, düğüne Hakan Aysev'in bir hayli kilo vermiş görüntüsü gözlerden kaçmadı. Ünlü Tenor Hakan Aysev'in Banu Karaca ilen birlikteliği 7 yıl önce başlamış ve arkadaşça başlayan ilişkileri aşka dönüşmüştü.

Sade bir düğünle dünya evine giren çiftin nikah şahitlerinden biri de şarkıcı Kubat oldu. Deniz kenarında düzenlenen nikah merasiminde nikah memurunun Hakan Aysev’e yönelttiği Banu Karaca’yı eş olarak kabul edip etmediği sorusuna Ünlü tenor gür sesi ile evet cevabını verdi. Keyifli anların yaşandığı düğünde Hakan Aysev’in fit görüntüsü de büyük ilgi gördü.

1968 Ankara doğumlu olan ünlü tenor, 1981 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı'na girdi. Türk Pavarotti lakaplı Aysev, 1991 yılında Koblenz Devlet Operası'na katılarak bir çok eser seslendirdi. Halen İstanbul Opera ve Balesi'nde görev yapmakta olan Aysev,aynı zamanda Haliç Üniversitesi'nde öğretil görevlisi olarak çalışmaktadır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *