» 
»
 

Hakan Şükür’ün babası Selmet Şükür tutuklandı

FETÖ darbe girişimine yönelik Sakarya’ya yürütülen soruşturma kapsamında gözaltı kararı verilen ve dün Adapazarı’nda yakalanarak emniyete getirilen Selmet Şükür adliyeye sevk edilmişti. Selmet Şükür tutuklandı.

İki gün önce hakkında çıkarılan resen yakalama kararı sonrasında Adapazarı ilçesinde dün gözaltına alınan eski milletvekili Hakan Şükür’ün babası Selmet Şükür, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından sağlık kontrolünden geçirildi ve bugün adliyeye çıkarıldı. Sakarya'da adliyeye çıkarılan eski milli futbolcu Hakan Şükür'ün babası Sermet Şükür tutuklandı.

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığının başlattığı soruşturma kapsamında gözaltına alınan Selmet Şükür ve oğlu Hakan Şükür’ün tüm taşınmazlarına, kara ulaşım araçlarına, banka ve diğer mali kurumlardaki hesaplarına, gerçek ve tüzel kişiler nezdindeki her türlü hak ve alacaklarına, uhdelerinde bulunan kıymetli evraklara, şirketlerdeki ortaklık paylarına, kiralık kasa mevcutlarına ve diğer mal varlığı değerlerine el konulması kararını Sakarya Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği vermişti.

Emniyetteki işlemlerinin ardından bugün adliyeye getirilen Selmet Şükür, çıkarıldığı adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *