» 
 

Halka filminin küçük yıldızı Daveigh Chase tutuklandı

Gösterimde olduğu süre içerisinde izlenme rekorları kıran Halka filmi serisinin küçük yıldızı Samara Morgan karakterine hayat veren Daveigh Chase, ölmek üzere olan bir adamı hasta önüne bırakarak kaçtığı iddiası ile tutuklandı.

İlk olarak 2002 yılında gösterime giren ve psikolojik korku dalında birçok ödül alan Amerikan yapımı film Halka'da kuyudan çıkarak korku salan küçük kız Samara Morgan karakterini canlandıran Daveigh Chase, hayatını kaybetmek üzere olan bir adamı hastanenin dışına bırakarak kaçtığı gerekçesiyle Los Angeles polisi tarafından tutuklandı.

İddia edildiği üzere 26 yaşındaki başarılı oyuncu, 15 Şubat günü sabah erken saatlerde kimliği açıklanmayan bir adamı Los Angeles'ta bir hastanenin önüne bırakıp kaçtı. Hayatını kaybettiği öğrenilen adamın ölümünden birkaç saat önce Chase ile birlikte olduğunun öğrenilmesi üzerine tutuklama kararının çıkartıldığı kaydedildi.

Adamın yüzsek dozda aldığu uyuşturucu sebebi ile öldüğünün belirlenmesinin ardından tutuklanan Chase'in sorgusu sırasında adamı sadrce hastaneye götürmeye çalıştığını söylediği öğrenildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *