» 
 

Halkbank konut kredisi ile TOKİ evlerinde yüzde 20 indirim fırsatı

TOKİ’den ev almak isteyen müşterilerine fırsat sunmayı amaçlayan Halkbank konut kredisi ile TOKİ borçlarında yüzde 20 indirim imkanını sağlayacak.

TOKİ’nin indirim kampanyası Halkbank müşterilerine indirimli konut alma imkanı sağlıyor. Bankadan yapılan yazılı açıklamada kredilerini Halkbank’tan kullanacak olan vatandaşların yüzde 0,80’den başlayan konut kredisi faiz oranlarından yararlanabileceği ve aynı zamanda çeşitli finansman seçeneklerinin işyerleri için de sunulacağı duyuruldu.

Halkbank konut kredisi faiz oranları 1-24 ay arası vade seçeneği için 0,80, 25-48 ay arası vade seçeneği için yüzde 0,89, 49-60 ay arası vadeler için yüzde 0,90 ve 61-120 arası vadelerde ise yüzde 0,95 olarak müşterilere sunuluyor. Ayrıca TOKİ’ye borcu olan müşterilere yüzde 20 indirim artı 120 aya kadar taksit seçeneği de mevcut.

Yüzde 20 TOKİ indiriminden yararlanabilmek için 22 Ağustos-30 Eylül tarihleri arasında Halkbank şubelerine başvurulması gerektiğini belirten Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Hasan Ünal, vatandaşlara destek olmak için kampanya kapsamında oluşturulan ödeme planları ile müşterilerin tercihlerine göre 120 aya kadar vade imkanı sunduklarını ve vatandaşların TOKİ borçlarını yüzde 20 indirim imkanı ile ödeyebileceklerini belirtti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *