» 
 

Hamdi Alkan O Hayat Benim'in yönetmenliğini bıraktı

FOX TV'nin reyting rekortmeni O Hayat Benim'in yönetmen koltuğunda oturan Hamdi Alkan dizinin 100 bölümü için imza attığını belirterek daha fazla yönetmenlik yapmayacağını açıkladı. Devam etmeyeceğini vurgulayan Alkan yeni projelere hazırlanıyor.

Ekranların nefes kesici dizisi olan O Hayat Benim yönetmenliğini yapan Hamdi Alkan, dizinin yönetmenliğini daha fazla sürdürmeyeceğini belirtti. 100 bölüm için imza attığını açıklayan Alkan, diziye daha fazla devam etmeyeceğini vurguladı.

Türkiye’nin sevilen dizisi O Hayat Benim’in yönetmenliğini üstlenen Hamdi Alkan’ın eşi Selen Görgüzel, sezon finali veren başarılı dizinin gelecek bölümlerinde ‘Cevriye ‘ karakterine hayat vermeye devam edecek. O Hayat Benim’in yönetmenliği üstlenmeye devam etmek istemeyen Alkan, Bodrum kamplarında yeni bir sinema filmi için kolları sıvayıp yeni bir senaryo yazmaya başladı.

Yönetmenliğini başarı ile tamamladığı dizi ’O Hayat Benim’ 2014 yılında FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlamış ve reyting rekortmenleri arasına girmişti.

Diziden ilk ayrılanlarından olan yetenekli oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, Esra Aronat ve Birgül Ulusoy ekranlara erken veda etmişti. Bundan 3 hafta kadar önce de sezon finali ardından başrol oyunculuğunu üstlenen dört isim daha ayrıldı. Ahu Sungur, Zerrin Sümer, Ezgi Asaroğlu ve Ayça Damgacı’nın veda ettiği dizinin yeni bölümünde izleyiciler ne ile karşı karşıya olacak merak konusu…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *