» 
 

Hande Subaşı hangi ünlü oyuncu ile yeni bir aşka başladı?

Baş döndürücü güzelliği ile dikkat toplayan ve tüm gözleri üzerine çeken manken, oyuncu ve sesinin de güzelliği ile ün kazanan Hande Subaşı, dört yıl boyunca süren evliliğini geçtiğimiz zamanlarda sonlandırmıştı. Hande Subaşı'nın yeni aşkı kim?

2005 yıında Türkiye Güzeli seçilen Hande Subaşı sadece güzelliği değil kaliteli duruşu ve yeteneğiyle de hayranlık uyandıran bir kişiliğe sahip olan Hande Subaşı 4 yıl boyunca bilikte olduğu Can Tursan ile geçtiğimiz mart ayında boşandı.  Can Tursan ile ayrılık sebeb sanal ihanet olduğunu öğrenen güzel oyuncu da hiç düşünmeden Tursan'la evliliğini bitirme kararında verdi.

Bu ayılık sonrasında Hande Subaşı, yeni aşklar için umudunu kaybetmemiş görünüyor. Hande Subaşı’nın şuan aşk yaşadığı iddiası dolaşıyor ve bu isimin de yine kendisi gibi oyuncu olan Rıza Kocaoğlu olduğu düşünülüyor. Aynı mesleğe sahip olan, sevgili oldukları düşünülen bu isimlerin aşk iddialarının çıkış adresi ise ünlülerin genelde tercih ettikleri tatil mekânı Bodrum oldu.

Bodrum’da birlikte tatil yapan Hande Subaşı ve Rıza Kocaoğlu geçtiğimiz günlerde Gümüşlükte ünlü oyuncu Nejat İşler’in kulübünde bir arada görüldü. Mekânda oldukça samimi ve yakın tavırlar gösteren Hande Subaşı ve Rıza Kocaoğlu, mekândan da birlikte ayrıldı. Güzle oyuncu ve manken Hande Subaşı, Rıza Kocaoğlu ile ilişkisini yalanlamadı ve güzel bir birlikteliklerinin olduğunu ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *