» 
 

Hanife artık isyan etti: Azıtanlar var

Gelin adayı Hanife İzdivaç programından ayrıldıktan sonra oldukça merak ediliyordu. Bir işi ve sevgilisi olduğunu belirten Hanife patrona kadar arayanlara tepki gösterdi.

Zuhal Topal'ın sunumuyla Star ekranlarında yayınlanan izdivaç programında oldukça ünlü olan ve internette de çokça aranan Hanife nerede merak edilirken, programdan ayrılmasının ardından gelen telefonlar nedeniyle isyan etti. Ekranlara geldiği günlerde adından oldukça sık söz ettiren gelin adayı Hanife son açıklamasını Instagram hikaye bölümünden yaptı.

Kendisini eleştirenlerin patronunu aradığını iddia eden Hanife sosyal medya paylaşımında "Artık iyice azıtanlar var" diyerek çalışan bir kız olarak patronunu aramalarına isyan etti ve "Hem sevmiyor, hem eleştiriyor, hem dibimden ayrılmıyor hem de beni araştırıyorsunuz" şeklinde ifadeler kullandı.

Eski gelin adayı Hanife patronunun aranmasını terbiyesizlik olarak yorumlarken artık programla bir bağlantısı olmadığını vurguladı ve sevgilisi olup olmamasının kimseyi ilgilendirmediğini ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *