» 
 

Hanife Bayhan'ın ayrılık kararıyla şoka uğradı

Hanife ve Bayhan arasında sular bir türlü durulmazken, Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la evlilik programına canlı yayına katılan Popstar Bayhan, Hanife'den ayrılma kararı aldığını açıklayarak herkesi şoke etti.

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında beğeniyle izlenen Zuhal Topal'la programının en çok konuşulan çifti Bayhan ile Hanife'den hayranlarını üzecek kötü haber geldi. Bir küs bir barışık oalan gözde çift Bayhan ile Hanife nazara mı geldi? Son olarak Hanife'nin diğer bir aday Muhammed ile görüşmesine sinirleyen bu olayı sindiremeyen Bayhan, canlı yayında ekranlara gelerek Hanife'den ayrılma kararı aldığını dile getirdi.

Bayhan'ın canlı yayına katıldığında, programa katıldığından bu yana kendisine adaletli davranıldığını ve programın sunucusu Zuhal Topal'ı bir önceki gün kırdığını düşünerek öncelikle ondan özür dilediğini dile getirdi. Öte yandan Hanife'nin, Bayhan'ın konserini erken terk etmesinin ilişkide soğuk rüzgarlar esmesine neden olduğunu belirten Bayhan, Hanife ile konuşmaya başladığında ise Hanife'nin kendi konserini terk etmesinden dolayı üzüntü duyduğunu belirtti.

Hanife ise konserden erken ayrılmasının kendince gerekçeleri olduğunu belirtti. Diğer bir damat adayı Muhammed söze katılarak, Hanife konserdeyken onu aradığını ve o gün kendisinin doğum günü olduğunu Hanife'ye söylediğini söyledi. Hanife'ye gelen telefonun Muhammed tarafından geldiğini anlayan Bayhan, Hanife'nin konseri terk etmesine anlam veremeyerek ve Hanife'nin kendisini tükettiğini söyleyerek, Hanife'den ayrılma kararı aldığını söylediğini söyledi.

Bayhan'ın Hanife'ye ayrılık kararını açıkladığı görüntülerine "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *