» 
 

Hanife canlı yayında Serkan'a aşkını itiraf etti!

Star TV ekranlarında keyifle izlenen evlilik programı Zuhal Topal'la da büyük bir aşk itirafı yaşandı. Zuhal Topal'la programının 13 Ocak bölümünde, Hanife Serkan'a ilan-ı aşk etti. Hanife ile Serkan barıştı mı?

Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan evlilik programı Zuhal Topal'la'nın en çok konuşulan adaylarından biri olan Hanife, yine programa damgasını vurdu. Hanife, bir süredir yollarını ayırdığı Serkan ile yeniden karşı karşıya geldi. Serkan'ın talibi ile çaya çıkmasının ardından karar anı için stüdyoya geldi.

Popüler gelin adayı Hanife açıklama yapacağını söyleyerek, bir dönem aşk yaşadığı Serkan'a halâ aşık olduğunu itiraf etti. Serkan ise Hanife'den böyle bir itirafı beklemediği için şaşkına döndü.

İtiraf eden Hanife, Serkan'ı unutamadığını ve ona haksızlık yaptığını düşündüğünü söyleyerek, ondan bir şans istediğini söyledi. Serkan ise Hanife'nin sözleri karşısında ne söyleyeceğini bilemeyerek, Hanife'nin kafa karıştırdığını ve bu konuyu hafta sonu düşünüp öyle ccevaplamak istediğini söyledi. Peki, Hanife ile Serkan barışacak mı? Bekleyelim görelim...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *