» 
 

Hanife geri döndü, neden programa çıkmadığını açıkladı

Ekranlara çıkmama kararı alan Hanife, geçtiğimiz gün bomba açıklamalarla Zuhal Topal'la izdivaç programına geri döndü. Açıklamada bulunan Hanife biraz dinlenmek istediği için programdan ayrıldığını ifade etti.

Uzun süredir kendisinden haber alınamayan Hanife geçtiğimiz gün bomba açıklamalarla Zuhal Topal'la izdivaç programına katıldı. Hanife aşk yaşadığı Serkan ile de karşı karşıya geldi.

Yıllardır izdivaçlarda boy göstermesine rağmen bir türlü kısmetini bulamayan gelin adayı Hanife, birkaç gündür ekranlara çıkmıyordu. Karşısına çıkan taliplerin hiçbirini beğenmemesiyle oldukça çok eleştiri de alan Hanife, daha fazla dayanamayıp tekrar Zuhal Topal'la izdivaç programına geri döndü.

Herkes Hanife’nin nerede olduğunu ve programa dönüp dönmeyeceğini merak ederken, gelin adayı suskunluğunu bozdu. Hanife biraz dinlenmek istediği için programdan ayrıldığını belirtti. Kafasını toparlayıp geri döndüğünü açıklayan Hanife, geçtiğimiz haftalarda aşk yaşadığı Serkan ile de karşı karşıya geldi. İkili arasında buzların eridiği gözden kaçmadı. Karşılıklı atışan ikilinin bu halleri izleyenlerin aklına acaba yeniden bir araya gelirler mi? sorusunu getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *