» 
 

Hanife ile Serkan arasındaki Gökhan bey polemiği programda şok yarattı

Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programının fenomen ismi Hanife Serkan ile ilgili şok sözler söyledi. Bir hafta boyunca ekranlara neden çıkmadığı tartışılan Hanife nerede diye merak edilirken, bugün locadaki yerini aldı.

Her ne kadar izdivaç programlarına kızan bir kesim olsa da Zuhal Topal'ın sunumuyla yayınlanan evlilik programındaki Hanife neden programda yok büyük merak konusu olmuştu. Bir süre önce sosyal medya hesabından artık yorulduğunu ve programa çıkmayacağını açıklayan Hanife bu ayrılığa en fazla 1 hafta dayanabilmişti.

Bugün annesinin de ameliyat geçirmesi nedeniyle ortalarda görünmeyen gelin adayı Hanife Serkan ile ilgili şok sözleri ile gündeme geldi. Kendisine evlilik için gelen damat adaylarını beğenmeyerek reddetmesi ile ünlü gelin adayı Hanife'nin bugün yeni bir talibi geldi. Hanife'nin talibi Gökhan bey ile paravan açılmadan önce yorumları alan Hanife Serkan'ın yorumuna şok sözlerle yanıt verdi.

Serkan Hanife'nin talibi Göhkhan bey için olumsuz olacağı yönünde görüş bildirince Zuhal Topal buna karşılık "Serkan, bilinçaltın dile geldi" dedi. Serkan'ın "Hanife'in aklının hala bende olduğunu düşünüyorum" sözleri herkeste şok etkisi yaratırken, Hanife bu iddiayı reddetti. Ayrıca Hanife, talibi Gökhan beye de kararının olumsuz olacağını belirtti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *