» 
 

Hanife nerede ve neden programa çıkmıyor belli oldu

İzdivaç programının en tanınan gelin adaylarından Hanife nerede pek çok izleyici tarafından merak ediliyordu. Birkaç gündür kendisinden haber alınamayan Hanife neden programa çıkmadığını sosyal medya hesabından açıkladı.

Zuhal Topal'ın izdivaç programında her gelen damat adayından bir kusur bularak evliliği kabul etmemesi ile Türkiye'nin tanınan isimleri arasına giren Hanife nerede sorusu yanıtını buldu. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Hanife programa artık devam etmeyeceğini belirtti.

Uzun zaman aradığı eş adayını bulamayan Hanife programa birkaç gündür çıkmayınca merak konusu olmuştu. İzdivaç programlarını sıkı takip eden izleyicilerin merak ettiği Hanife, yaptığı açıklamada sağlığının artık iyi olmadığını belirterek programa ilerleyen zamanda da devam etmeyeceği duyurdu.

 "Hakkımda yapılan olumsuz yorumlar beni ve ailemi üzüyor. Bu sebepten çok yakında sosyal medya hesabımı da kapatacağım" şeklinde açıklama yapan Hanife artık evlilik programlarına katılmayacak. Hanife ile ilgili kanal yönetiminden de herhangi bir açıklama yapılmadı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *