» 
 

Hanife programda neden yok? Gelin adayı sosyal medyadan açıkladı

Ekranlarda izdivaç programı ile tanınan gelin adayı Hanife neden programda yok? Hanife neden ekranlara çıkmıyor, programı bıraktı mı? Tüm bu soruların cevabını sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı.

Ünlü gelin adayı Hanife programda neden çıkmadığını açıkladı. Zuhal Topal'la İzdivaç adlı evlilik programında meşhur olan ve bir süre Serkan ile bir küskün bir barışık dönem geçiren Hanife programı bıraktığını açıkladı. Gelin adayı Hanife bir türlü aradığı adayı bulamamasıyla ünlü olmuştu.

Hanife İzdivaç programında artık olmayacağını belirten açıklamayı daha önce de yapmış ancak kısa bir süre sonra geri dönme kararı almıştı. Uzun süre aradığı adayı bulamayan Hanife yeniden ekranlara veda ettiğini açıkladı.

Yaptığı açıklamada İzmir'e yerleştiğini, bundan sonra evlilik programında yer almayacağını açıklayan gelin adayı Hanife ayrıca birlikte çalıştığı firmalara da telefonun değiştiği bilgisini verdi. İsteyenlerin kendisin dmden ulaşabileceğini belirten Hanife "Bundan sonra yokum" dedi.

Zuhal Topal'la izdivaç Programı'nda artık olmayacağını belirten Hanife sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bu açıklamayı daha önce de yaptığını ancak bu kez son olduğunu belirtti. İzdivaç programı deyince akla gelen isimler arasında girmeyi başaran Hanife son olarak bir gece kulübünde eğlenirken görüntülenmişti...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *