» 
 

Hanife ve Serkan arasında gizli aşk iddiaları ortalığı karıştırdı

Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programı Zuhal Topal'la'nın çok konuşulan gelin adayı Hanife'nin, damat adayı Serkan ile gizli aşk yaşadıkları iddiaları ortaya atıldı. Dikkat çeken iki adayın açıklamaları çok şaşırttı. Ayrıntılar haberde...

Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la programının fenomen gelin adayı Hanife'nin, programdaki damat adayı Serkan ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Bir süre ekranlara çıkmayan Hanife, programa yeniden katılarak ekranlarda görünmeye devam etti. Ancak taliplerini sürekli redderek aradığı aşkı bulamadığını söyleyen Hanige'nin Serkan'ı unutamadığı iddiaları gündeme geldi. Hanife'nin kendisine gelen talipleri hakkında yorum almak istediğinde her seferinde damat adayı Serkan'ın da mikrofonu alarak sıklıkla olumsuz yanıtlar vermesi, gözlerden kaçmamıştı.

Hanife'nin de, Serkan'a gelen adaylara olumsuz cevaplar vermesi kafaları karıştırmaya yetmişti. Ara ara sözlü tartışmaya giren Hanife ile Serkan'ın birbirlerini unutamadıkları ve başka adaylarla yapamadıkları düşünülüyor. Hanife'nin son olarak boy gösterdiği adayı Popstar Bayhan olmuştu.

Bayhan ile Hanife'nin ilişkilerini yorumlayan Serkan, yine bu ilişkinin olumsuz olacağı yönünde açıklamada bulunmuştu. Ard arda yaşanan bu karmaşık olaylar ise akıllara Hanife ile Serkan arasında bir ilişkinin yaşandığı izlenimi bırakıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *