» 
»
 

Hanım Köylü 10. bölüm fragmanında kadınların minibüs macerası

Merakla beklenen Hanım Köylü10. bölüm fragmanı yayınlandı. Eğlenceli dizinin yeni bölümünde bizi neler bekliyor? Köy kadınlarının minibüs deneyimi hüsranla sonlanıyor. İlkgün ile Ferit arasındaki yakınlaşma dikkat çekiyor. Son bölüm özeti ile haberde

Takipçilerinin heyecanla beklediği Hanım Köylü 10. bölüm fragmanı yayına girdi. Sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? Son bölümünde neler yaşandı? Başrollerini Gülsim Ali ile Yusuf Çim'in birlikte paylaştığı, Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Şevki Doğan'ın oturduğu dizi yaz akşamlarının en beğenilen dizileri arasındaki yerini aldı. Herkesin Merakla beklediği Hanım Köylü 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde neler olacak? Koptagel, saldırıya uğradı. Koptagel'in İlkgün'ü istediğini öğrenen Elmas ne tepki verecek? İlkgün ile Ferit köyden dışarıda birlikte zaman geçirecekler ve Ferit İlkgün'e evlenme teklifi mi edecek? yeni günü pazartesi ile her zamanki saatinde 10. bölümü ile ekranlara gelecek Hanım Köylü'nün son bölümünü ve yeni bölümünden gelişmeleri haber detaylarında bulabilirsiniz.

Hanım Köylü'nün son bölümünde neler yaşandı? Ferit, peşine takılıp duran Bengisu'yu İstanbul'a geri göndermeyi sonunda başarmıştır. Ancak olaylara şahit olan Buralı İsmail'e Ferit bir açıklama yapmak zorunda kalmıştır ve gerçekleri anlatmıştır. İlkgün Ferit'in peşine gittiğinde Bengisu ile karşılaşır ve İlkgün'ün kafasını karıştırır. Buralı İsmail, İlkgün'e, Bengisu'nun kendisini İstanbul'da gördüğünü ve Bengisu'nun ardına düşerse İstanbul sırrını ortaya çıkaracağını söylemiştir. Buralı İsmail bu sırrı saklayacağını söyleyerek İlkgün'ü oradan uzaklaştırır. Köyde bir türlü paylaşılamayan Koptagel'e hayranlık duyan Döne, kendi kendine hayaller kurmaktadır. Songül ise Koptagel'in yanına gitmiştir ve onun uykuda iken İlkgün'ün adını sayıkladığını duymuştur.

Düzgün Bey, eve geldiği sırada kızların odasının penceresinin önünde gördüğü erkek ayakkabılarından şüphelenerek eve hırsız girdiğini düşünür. Ferit ise Koptagel'in kunduralarını giyerek evden kaçmıştır. Düzgün Bey ayakkabının sahibinin peşine düşmüştür. Ancak Ferit'in ayağındaki kunduraları giyerken zorlanması da gözünden kaçmamıştır.

İsmail, Ferit'e bir iftar sofrasında mesaj vererek onu Aşk Çağlayanı'nın oraya hesaplaşmaya çağırır. Bu durum İlkgün'ün gözünden kaçmaz ve olaya müdahale eder. Koptagel köye dolmuş getireceği vakit, bir güzel dayak yer ve herkes şok olur.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *