» 
»
 

Hanım Köylü 11. bölüm fragmanında Nuriye Nine öldü mü?

Ekranların keyifli aile dizisi Hanım Köylü 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümü 4 Temmuz'da yayınlanacak dizide köy kadınlarının minibüs maceraları hüsranla sonuçlanıyor. Suda kaybolan Nuriye Nine öldü mü? Son bölüm özeti haber detayında...

Cıvıl cıvıl karakterleri ve muhteşem güzellikleri ile Muğla'da çekilmeye devam ederken, her yeni bölümü seyircide merak uyandırıyor. Ekranlara 4 Temmuz Pazartesi günü gelmeye hazırlanan Hanım Köylü 11. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak sizler için takipte ve yayınlandığı anda haber detaylarındaki yerini alacak.

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başladığından bu yana sıkı bir takipçiye ulaşan Hanım Köylü'nün başrollerinde Yusuf Çim, güzel oyuncu Gülsim Ali yer alıyor. İlkgün ve Ferit karakterleri arasında geçen diyaloglar, izleyicilerini hayran bırakırken, Koptagel karakteri diziye renk katıyor. Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği, Şevki Doğan'ın yönetmenliğindeki Hanım Köylü dizisinin yeni fragmanı merakla bekleniyor. Minibüs macerası yapan köy kadınlarının deniz sefasında boğulma tehlikesi atlatmaları ve ardından Nuriye Nine'nin kaybolması köyde işleri değiştirecek. Nuriye Nine ölecek mi? 

Son bölüm özetinde Buralı İsmail önderliğindeki köy erkekleri Koptagel'in yolunu kesip bir güzel dövmeye başladılar. Ancak Koptagel minibüsünden aldığı sopa ile kendini savunmaya geçmiş ve adamları bir güzel pataklamışlardır. Fakat Koptagel, köye kendini acındırmış ve dayak yediğini ispatlamak için bitap bi halde köye gelmiştir. Köy kadınları bunu yapanları cezalandıracaktır.

İlkgün'ün gönlünü yeniden kazanmak için onun evine gizlice girdi. Karşısında Ferit'i gören İlkgün ne yapacağını şaşırdı. O sırada İlkgün'ün babası geldi ve pencere önünde bir çift ayakkabı görünce eve hırsız girdiğini sandı. İlkgün büyük bir panik ile babasına eve kimsenin girmediğini izah etmeye çalıştı. Ferit ise Koptagel'in kunduralarını giyerek ordan uzaklaştı. Düzgün Ağa, ayakkabıların peşine düşer ve ayakkabının sahibinin Ferit olduğu hakkında kafasında soru işaretleri dolanmaya başlar.

Döne, hayatının aşkı olan Koptagel'i her fırsatta görmeye çalışmıştır. Elmas ise herşeyin farkındadır ve Koptagel'i kıskanıyordur. Bir iftar sofrası sonrasında Buralı İsmail, Ferit'in cebine bir not sıkıştırmış ve onu Aşk Çağlayanı'nın oraya çağırmıştır. Ferit oraya gittiğinde Buralı İsmail ile hesaplaşmaya başlamıştır. Ancak İlkgün Ferit'i takip etmiş ve olanları görmüştür. İlkgün'ün müdahalesi ile herkes dağılmıştır. Koptagel minibüsüne kavuşmuştur ve köye yola çıkmıştır. Ancak köy girişinde fena pataklanmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *