» 
»
 

Hanım Köylü 13. bölüm finalde Koptagel ile Elmas evleniyor!

Ekranların eğlenceli dizisi Hanım Köylü 13. bölüm fragmanında final yapmaya hazırlanıyor. Finalde bizi neler bekliyor? İlknur Ferit'e kavuşabilecek mi? Koptagel ile Elmas sürpriz bir şekilde evlendiler. Yeni bölüm 1 Ağustos'ta Star'da...

Beğenilerek izlenen Hanım Köylü 13. bölüm fragmanında final yapıyor.Takipçilerini üzen bu habere rağmen Hanım Köylü yeni ve son bölümünde ekranlara eğlenceli sahneler ile veda edecek. Koptagel, Düzgün Bey'in İlkgün ile kendisini evlendirmeye çalıştırdığını görünce ani bir karar ile Elmas ile Koptagel evlenirler. Peki İlkgün ile Ferit finalde evlenecekler mi? Gerçekler ortaya dökülüyor. Bu muhteşem dizinin, birbirinden eğlenceli karakterleri ve içinizdeki kasveti atmanıza yardımcı olacak muhteşem doğası ile Muğla'da son çekimleri yapıldı. Yeşilliklerin ve şelalelerin bulunduğu mis gibi havası ile insanı başka bir serüvene sürükleyen manzaraların eşliğinde, profesyonel oyunculukları ile başrollerde yer alan Yusuf Çim ve Gülsüm Ali'nin aşk kokan hikayeleri izleyicileri resmen mest ediyor. Gold Film yapımcılığındaki Hanım Köylü'nün son bölümü 1 Ağustos'ta Star Tv'de ekranlara final bölümüyle gelmeye hazırlanıyor

Hanım Köylü'nün son bölümünde neler oldu? Koptagel, Elmas ve Ferit, Düzgün Bey'in yüreğini indirmeye hazırlanırken, kendilerinin yüreğine iner. Çiçeği ve çikolatasıyla Düzgün Bey'in kapısını çalarlar. Fakat hesapta olmayan bir durum gelişir. Düzgün Bey, Koptagel'e kızı İlknur'u verir. Ferit, durumu kurtarmak amacıyla kızını değil mahsulleri almak istediklerini söyledi. Bu duruma sinirlenen Elmas, bir an evvel oradan kaçarlar. Koptagel'in suskunluğuna sinirlenen Elmas, sitem ederken Koptagel'in neredeyse evlenme teklifi ile karşı karşıya kalır. İlknur, Ferit'i sevdiğini babasına söyleyecek mi? Ferit ile İlkgün konuştukları sırada Düzgün Ağa eve gizlice gelir ve Ferit son andaki hamlesi ile görünmeden evden kaçmayı başarır.

Bayram sabahı herkeste bir telaş olur. Erkekler bayram namazına giderler. Büyüklerin elleri öpülür, küçüklere harçlık verilir. Elmas, Yaprak için aldığı kıyafetleri ile onu bambaşka biri haline getirecektir. Laz İsmail bir hevesle Yaprağı görmeye gelir ve Yaprak ortaya bir türlü çıkmaz.

Yaprak, sürpriz yapmak için hazırlanır ve meydana iner. Laz İsmail, Yaprağı görünce deliye döner tabiki abisi de. Reşat, sinirlenir ancak Elmas'ın Yaprağı bu hale getirdiğini öğrenince sakinleşir. Laz İsmail ile Reşat çatışır. Reşat Laz İsmail'e Yaprağı vermekten vazgeçer ve Laz İsmail sinirlerine hakim olamaz kavga ederler. Yaprak amacına ulaşmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *