Harbiye Açık Hava Konserleri Başlıyor

Temmuz ayı boyunca birbirinden ünlü şarkıcılar Harbiye çık hava Konserleriyle sevenlerine muhteşem anlar sunmaya hazırlanıyor. 22 Temmuz'da kapılarını açacak olan konserler, 31 Temmuz günü Sertab Erener Müzikaliyle son bulacak.

Yaz aylarında İstanbul gecelerinin vazgeçilmez eğlencelerinden olan Harbiye Açıkhava konserleri bu yılda birbirinden ünlü isimleri hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Temmuz ayı boyunca devam edecek olan konserlerde, Sıla, Sertab Erener, Dumani Sibel Can, Goran Bregovic, ve Pentagram en sevilen parçalarını İstanbullu müzikseverler ile keyifli dakikalara ortak olmak için söyleyecek.

Harbiye Açıkhava Sahnesi, bu yıl 22-31 Temmuz tarihleri arasında birbirinden ünlü şarkıcıları konuk edecek. 10 gün boyunca devam edecek konser serisi kapsamında gerçekleşecek olan Harbiye Açıkhava Konserleri’nin ilkini 22 Temmuz akşamı Sıla yapacak. Açıkhava sahnesinde 5 gün üst üste sahne alacak Sıla, açık havada en fazla konseri verecek olan isim.
Sıla’nın konserlerinin tamamlanmasının ardından 27 Temmuz ‘da sahne Duman grubunun olacak. Grubun birçok şarkısını seslendireceği Harbiye’de rock müzikseverler doyumsuz bir geceye şahit olacak. Performansıyla her zaman dinleyenlerini yerinden oynatan grup gece boyunca dillere dolanmış şarkılarını seslendirecek.

Dünyaca ünlü müzisyenlerden Goran Bregovic’de Balkan müziğinin en güzel ezgilerini seslendirmek için Harbiye’de olacak. Düğün ve Cenaze’ ismini verdiği konserini 28 Temmuz’da hayranlarıyla buluşturacak olan Bregovic, daha önceki yıllarda olduğu gibi kalabalık bir kitleye seslenecek.

Her yıl bu sahnede boy gösteren Sibel Can yeni albümünden en güzel şarkılarını da ilk kez 29 Temmuz’da Harbiye Açıkhava konserinde sevenleri için seslendirecek. Fantezi müziğin sevilen ismi Sibel Can, şarkılarına danslarıyla eşlik ederek hayranlarını unutulmaz bir akşam yaşamasını sağlayacak.

30.yılına ulaşabilen nadir gruplardan olan rock grubu Pentagram, 30 Temmuz’da 30. Yıl konserleri için Harbiye Açıkhava’da hayranlarıyla buluşacak. Efsane rock grubu son çıkardığı akustik albümle büyük beğeni toplamayı başarmıştı.

Temmuz ayı Harbiye konserlerinin son gününde ise 31 Temmuz akşamı Sertab Erener sahne alacak. ‘Sertab’ın Oda Müziği ve Müzikal’ adını verdiği gösteri, müzikal ve konserin bir arada olacağı akşam Sertab Erener, güçlü sesiyle kulaklardaki pasları silmeye geliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *