» 
 

Hastaneye kaldırılan Harun Kolçak'ın durumu iyiye gidiyor

Geçtiğimiz ay şiddetli karın ağrısı ve solunum sorunu gerekçesi ile acile kaldırılan Harun Kolçak'tan iyi haber geldi. Sanatçı Onur Akay, uzun süredir tedavi gören Kolçak'ın durumunun iyiye gittiği ve normal odaya alındığını açıkladı.

Solunum şikâyeti ve şiddetli karın ağrısı nedeni ile uzun süredir tedavi gören Harun Kolçak’ın durumunun iyiye gittiği belirtildi. Ses sanatçısı Onur Akay, 61 yaşındaki Kolçak’ın yoğun bakım odasından normal odaya alındığı ve durumunun gittikçe iyileştiğini açıkladı.

21 Haziran gecesinde şiddetli karın ağrısı ve solunum şikâyeti ile rahatsızlanan Harun Kolçak’ın durumunun iyiye gittiğini açıklayan sanatçı Onur Akay iyi haberi, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile verdi. Hayranlarının merakını gideren Akay, iyi haberlere ihtiyaç olan bu günlerde sevindirici bir haber vermek istediğini belirtti. Menajer Haluk Şentürk ve Aşkın Nur Yengi’nin ünlü müzisyen Harun Kolçak’ı ziyaret ettiğini vurgulayan Onur Akay, Kolçak’ın durumunun çok iyi olduğunu belirtti.

Harun Kolçak kimdir? Sinema sanatçısı Eşref Kolçak’ın oğlu olan Harun Kolçak 1955 yılında İstanbul’da doğdu. 70’li yıllarda eğitimini sürdürdüğü Saint Benoit’da müzik çalışmalarına basgitar ile başlayan Kolçak, içinde oluşan müzik tutkusu şiddetlenince babası Eşref Kolçak’a danışarak müzik kariyerini profesyonel biçimde sürdürmeye başladı. Çalışmalarına, o dönemde tanıştığı Erkin Koray ile başlayan Kolçak, 1977 yılında Koray’ın Tutkusu adındaki albümünde basgitar çaldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *