» 
»
 

Hava durumu 23 Ekim 2016 Pazar

Yapılan son değerlendirmelere göre hava sıcaklıkları yurudn kuzey ve iç kesimlerinde 2 ile 4 derece azalacak. Diğer kesimlerde ise önemli bir değişiklik olmayacak. İllere göre 23 Ekim hava durumu detaylarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan hava tahminlerine göre, yurdun kuzey, iç ve batı kesimleri parçalı ve yer yer çok bulutlu lacak. Batı Karadeniz, Orta Karadeniz'in kıyıları, Marmara'nın güneydoğusu, Ankara, Çankırı, Eskişehir, Afyonkarahisar, Çorum, Giresun, Kütahya ve Trabzon çevrelerinde sağanak yağışlı olması bekleniyor. Diğer kesimlerin ise az bulutlu ve açık olması bekleniyor. Hava sıcaklıklarının ise yurdun iç ve kuzey kesimlerinde 2 ile 4 derece azalması bekleniyor. Rüzgâr ise genel olarak kuzey ve kuzeydoğu kesimlerinden esecek. Doğu Akdeniz'in kıyılarında ise güney ve güneybatı yönlerinden hafif ve ara ara orta kuvvette esecek.

23 Ekim Pazar için günün en yüksek sıcakıkları, hava durumu ise şöyle, Ankara 21 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğleden sonra ise hafif sağanak yağışlı olması bekleniyor. İstanbul 21 derece parçalı yer yer çok bulutlu, İzmir 23 derece parçalı ve iç kesimleri yer yer çok bulutlu, Bursa 22 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinde aralıklı olarak sağanak yağışlı olacak.

Adana 29 derece az bulutlu ve açık, Konya 21 derece parçalı ve çok bulutlu, Antalya 28 derece az bulutlu ve açık, Samsun 20 dereceparçalı bulutlu, akşam saatlerinden sonra aralıklı sağanak yağışlı olması bekleniyor. Trabzon 21 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, gece saatlerinden sonra aralıklı sağnak yağışlı, Erzurum 16 derece parçalı bulutlu, Diyarbakır 27 derece az bulutlu ve açık olması tahmin ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *