» 
»
 

Hava sıcaklıkları artıyor! 11 Ocak Çarşamba hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurt geneli parçalı ve çok bulutlu, Kıyı Ege, Marmara, Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Orta Karadeniz'in iç kesimleri, Uşak, Manisa ve Kütahya'nın çevrelerinin yağışlı geçmesi bekleniyor. Hava sıcaklıkları ise iç ve batı kesimlerde artacak. 11 Ocak 2017 hava durumu ayrıntılarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, hava sıcaklıkları yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinde 2 ile 4 derece artacak. Diğer kesimlerde ise önemli bir değişiklik olmayacak. Yurt geneli bugün parçalı ve çok bulutlu olacak. Marmara, Kıyı Ege, Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun doğu kesimleri, Orta Karadeniz'in iç kesimleri, Manisa, Uşak ve Kütahya çevrelerinin yağışlı geçmesi bekleniyor. Kıyı Ege ile Akdeniz Kıyıları ve Çanakkale, Manisa çevrelerinde yağmur ve sağanak, yağışlı olan diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülmesi beklenen yağışların, Çanakkale çevrelerinde kuvvetli yağmur, Trakya kesimlerinde yoğun kar şeklinde olması tahmin ediliyor.

11 Ocak 2017 yurtta hava durumu illere göre şöyle, Ankara 3 derece parçalı ve çok bulutlu, İstanbul 5 derece parçalı ve çok bulutlu, aralıklı olarak yağmur ve karla karışık yağmurlu, yüksek kesimlerde yer yer kar yağışı bekleniyor. İzmir 10 derece parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren yağmurlu, Bursa 9 derece çok bulutlu, yağmur ve karla karışık yağmurlu ve yüksek kesimleri yer yer kar yağışlı olacak.

Adana 13 derece çok bulutlu ve sabah saatlerinde yağmurlu, Antalya 13 derce parçalı ve çok bulutlu, Samsun 10 derece parçalı ve çok bulutlu, Trabzon 14 derece parçalı ve çok bulutlu, Erzurum -1 derece parçalı bulutlu, Diyarbakır 8 derece aprçalı ve çok bulutlu olması tahmin ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *