» 
»
 

Hava sıcaklıkları artıyor! Bugün hava nasıl olacak?

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey ve doğu kesimleri parçalı, yer yer çok bulutlu olması bekleniyor. Hava sıcaklıklarının ise iç ve batı kesimlerde artacağı tahmin ediliyor. 18 Kasım güncel hava durumu ise detaylarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan hava tahminlerine göre, yurdun kuzey ve doğu kesimleri parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak. Bugün sabahın ilk saatlerinde Rize'nin doğusu ve Artvin'in çevrelerinin yağmurlu, diğer kesimlerin ise az bulutlu ve açık geçmesi tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinden itibaren Trakya ile Marmara'nın doğu, iç ve doğu kesimlerinde yer yer sis ve pus hadisesi olması bekleniyor. İç ve doğu kesimlerde ise don olayı yaşanabilir. Hava sıcaklıkları yurdun iç ve batı bölgelerinde 2 ile 6 derece artacak. Diğer kesimlerde ise önemli bir değişiklik olması beklenmiyor.

18 Kasım bazı illere göre hava durumu şöyle, Ankara 9 derece az bulutlu ve açık, İstanbul 16 derece az bulutlu ve açık, İzmir 18 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor. Adana 22 derece az bulutlu ve açık, Antalya az bulutlu ve açık 22 derece, Samsun 15 derece parçalı ve az bulutlu, Trabzon 14 derece parçalı ve az bulutlu, Erzurum 0 derece parçalı bulutlu, Diyarbakır 14 derece az bulutlu ve açık olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *