» 
»
 

Hava sıcaklıkları artıyor

Yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklıkları yurt genelinde 2 ile 4 derece artacak. Marmara, Batı Karadeniz, Manisa, İzmir ve Samsun çevreleri ile Aydın'ın kıyı ilçelerinin ise yağmurlu ve sağanak yağışlı olması bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, Batı Karadeniz, Marmara, İzmir, Manisa ve Samsun'un çevrelerinde, Aydın'ın kıyı ilçelerinde yağmur ve sağanak yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. Bugün sabah ve gece saatlerinde ise Batı Karadeniz'in iç kesimleri, İç Ege, İç Anadolu'nun kuzey kesimleri, Göller Yöresi, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile doğusu, Batman ve Siirt çevrelerinde yer yer pus ve sis görüleceği tahmin ediliyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyi ve İç Anadolu'nun kuzeydoğu kesimlerinde don ve buzlanma yaşanacak.

4 Kasım Cuma hava durumu illere göre ise şöyle, Ankara 16 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinde puslu, İstanbul 17 derece parçalı ve çok bulutlu, aralıklı olarak sağanak yağışlı olması bekleniyor. İzmir 20 derece paraçlı ve çok bulutlu, sabah ve öğle saatlerinde sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı olacak.

Bursa 18 derece parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı olması bekleniyor. Adana 24 derece az bulutlu ve açık, Antalya 22 derece parçalı ve az bulutlu, Samsun 21 derece parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinde sağanak yağışlı, Trabzon 18 parçalı ve az bulutlu, Erzurum 6 derece az bulutlu ve açık, Diyarbakır 18 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *