» 
»
 

Hava sıcaklıkları giderek azalıyor

Yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklıkları iç ve batı kesimlerde 3-7 derece azalacak. Yurdun Marmara, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatı kesimleri, Batı Akdeniz, Manisa, İzmir, Afyon, Samsun çevrelerinde yağış bekleniyor. 11 Kasım hava durumu ayrıntılarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan hava tahminlerine göre, yurt geneli parçalı, batı ve iç kesimleri yer yer çok bulutlu, Batı Akdeniz, Marmara, İç Anadolu'nun kuzeybatı kesimleri ile Batı Karadeniz, İzmir, Manisa, Afyon ve samsun çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. Hava sıcaklıklarının batı kesimlerde 3 ile 7 derece azalacağı, diğer kesimlerde ise önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

11 Kasım illere göre hava durumu, Ankara 17 derece parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde sağanak yağışlı, İstanbul 21 derece parçalı ve çok bulutlu, sabah ve öğle saatlerinde hafif ve sağanak yağışlı olması bekleniyor. İzmir 22 derece parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde ve gece saatlerinden sonra hafif sağanak yağışlı, Adana 27 derece parçalı bulutlu olması bekleniyor.

Antalya 23 derece, parçalı ve çok bulutlu, aralıklı olarak sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, Samsun 24 derece parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren sağanak yağışlı, Trabzon 27 derece parçalı bulutlu, Erzurum 16 derece parçalı bulutlu, Diyarbakır 21 derece parçalı bulutlu olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *