» 
»
 

Hava sıcaklıkları giderek düşüyor!

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurt genelinde yağışlar beklenmiyor. Yurdun kuzey kesimlerinde ise hava sıcaklıklarının 1 ile 3 derece azalacağı tahmin ediliyor. 26 Ekim güncel hava durumu ise ayrıntılarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan hava tahminlerine göre, yurdun kuzey ve batı kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu, diğer kesimlerin ise az bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor. Yurt genelinde ise yağışlar beklenmiyor. Bugün gece saatlerinden itibaren ise Marmara'nın güneyi ile Kuzey Ege'de yer yer pus ve sisli olacak. Doğu Anadolu'da ise kuvvetli olmak üzere iç ile doğu kesimlerinde buzlanma, don olayı bekleniyor.

Hava sıcaklıklarının ise 1 ile 3 derece azalacağı tahmin ediliyor. 26 Kasım illere göre hava durumu ise şöyle, Ankara 12 derece az bulutlu ve açık, İstanbul 15 derece parçalı ve az bulutlu, İzmir 17 derece az bulutlu ve açık, Bursa 18 derece parçalı ve az bulutlu olacak.

Adana 22 derece az bulutlu ve açık, Antalya 20 derece az bulutlu ve açık, Samsun 14 derece parçalı ve az bulutlu, Trabzon 13 derece az bulutlu ve açık olacak. Erzurum 4 derece az bulutlu ve açık, Diyarbakır 15 derece az bulutlu ve açık.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *