» 
»
 

Hayat Şarkısı 20. bölüm fragmanında şok gelişmeler 21 Haziran

Salı günleri izleyicisini ekran başına kilitleyen mükemmel aile dizisi Hayat Şarkısı'nda olaylar bitmek bilmiyor. Hülya'nın sırları ortaya saçılıyor ve Kerim ne yapacak? Son bölüm detayları ve yeni 21 Haziran 20. bölüm fragmanı haber detaylarında...

Başrollerinde Burcu Biricik'in mükemmel karakter tiplemesi ve Birkan Sokullu'nun karizmatik oyunculuğu ile salı günlerini iple çektiren mükemmel dizi Hayat Şarkısı sürükleyici hikâyesi ile izleyicisini ekranları başına adeta kilitliyor. Her yeni bölümü bomba etkisi yaratan, zincirleme olayların yaşandığı dizinin olmazsa olmazı Ahmet Mümtaz Taylan'ın Bayram Cevahir'i canlandırması resmen diziye can veriyor. Hülya'nın bitmek bilmeyen çilesine bir yenisi daha ekleniyor. Tam da herşey yoluna giriyor derken ansızın Filiz'in çıkagelmesi hem de daha güçlü bir şekilde ortaya çıkması hülya'yı korkutuyor. Çünkü zor elde ettiği Kerim'i kaybetmekten ve Mehmet'i kaybetmekten endişe duyuyor. Kafasını her çevirdiğinde Filiz'in Mehmet'e yaklaşıyor olması Hülya'nın korkuya kapılmasına neden oluyor. Hayat Şarkısı'nın son bölüm özeti ve 21 Haziran'da yayınlanacak 20. bölüm fragmanı yayınlandığı anda haberimizin detaylarındaki yerini alacak.

Hayat Şarkısı'nın geçen haftaki son bölümünde neler olmuştu hatırlayalım. Filiz, Mehmet'i görmek için Kerim'in basket maçının olduğu yere gider ve Mehmet'i sevdiği sırada, Hülya ve Kerim Filiz'i fark eder. Filiz'in herşeyi apaçık anlattığı sırada Hüseyin herşeye şahitlik eder. Kerim abisine herşeyi anlatır. Ancak Hüseyin bunları kabullenmek istemez ve Hülya başta Kerim'e öfkesini kusar. Hülya Mehmet'i kaybetme düşüncesinin yanında, şimdi de Hüseyin'in gerçekleri bilmesinden dolayı onları büyük bir yalanın içerisine sürüklediğinden pişmanlık duymaktadır. Aam hiçbir şey evladı gibi sevdiği Mehmet'i kaybedeceği düşüncesinin önüne geçmez. Bayram Cevahir'in ablasının da gelmesi ile Cevahir ailesine şenlik gelmiştir. Hüseyin kendisini Hülya'nın nasıl kandırdığını sürekli düşünüp öfke duymaya devam etmiştir.

Öte yandan Cem'i alacaklıları bacağından bıçaklamış ve ödemeler için sıkıştırmışlardır. Zeynep ise bu durumlardan istifade ederek Cem'i yanına çağırıp, kayıt altına aldığı bir görüşme gerçekleştirmiştir. Cem, Hülya ile ilgili tüm gerçekleri Zeynep'e anlatmış, Zeynep'te eline geçen bu fırsatı değerlendirip Hüseyin'e herşeyi anlatmıştır. Hüseyin'in Hülya'ya nefreti git gide büyümüştür. Hülya kendisine gelen bir telefon ile paniğe kapılmadan durumları kontrol altına alarak Filiz'in ablası Nurgül ile konuşmuştur.

Nurgül'ün aldıkları parayı geri verme teklifinin üzerine Hülya akıllıca hesap numarasını atıp yüz yüze görüşmek istememiştir. Parayı alan Hülya'nın artık başka planları vardır. Kaya hastanede tedavi altında iken durumu ağırlaşmıştır ve Melek onu ziyarete gitmiştir. Hüseyin Melek'in karşısına çıkıp ona kardeşi ile ilgili bütün gözlemlediklerini hakaret ederek anlatmıştır. Melek ise daha fazla dayanamayıp Cem'in pisliklerini tüm gerçeğiyle anlatmıştır. Hüseyin bu sefer Cem'i öldürmek için silah çekecektir. Yeni bölümde neler olacak merakla bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *