» 
»
 

Hayat Şarkısı 23. bölüm fragmanında Hülya ile Kerim karşı karşıya!

Hayat Şarkısı'nın 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Hülya'yı neler bekliyor? Hülya, Kerim'i buluyor. Ancak Hülya'nın başına felaket geliyor. Kerim şimdi ne yapacak?

Hayat Şarkısı yeni sezona bomba gibi bir bölüm ile giriş yaptı. Yeni bölümde Hülya'ya ne olacak? Hayat Şarkısı'nın 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Hülya ile Kerim'i neler bekliyor? Hülya köşeye sıkıştığı hayatta tek başına. Ne sevdiği adam var artık ne de oğlu... O güçlü, kafasında tilkiler dolaşan Hülya'dan eser yok. Ayakta durmak için mücadele ettiği herşeyden uzakta. Kanal D ekranlarının ve Salı günlerinin vazgeçilmez dizisi Hayat Şarkısı'nın izleyicileri ile buluşmasına sadece saatler kaldı. Bayram Cevher ve ailesi herşeyi öğrendi.

Hülya'nın Mehmet'in öz annesi olmadığı gerçekleri ile yüzleşmek herkesi derinden sarstı. Kerim oğlu Mehmet'i alarak Hülya'dan resmen kaçtı. Kaderine terk edilen Hülya'yı en yakın arkadaşı Mahir onu ayakta tutmayı başarabilecek mi? Hayat Şarkısı'nın yeni bölümünde izleyicileri hangi gelişmeler bekliyor olacak? Hülya ailesine kavuşabilecek mi? 

Hayat Şarkısı'nın son bölümünde Mahir, Emine'yi kurtarabilmek için Cem'in oyununa gelerek herşeyi kamera karşısında itiraf etti. Hülya'nın kıvrak zekası sayesinde kurtulan Mahir ile Hülya yeni planların peşine düşer. Ancak gözlerinden kaçan bir ayrıntı tüm kozları Cem'in eline bırakmıştır.

Hülya, tüm gerçeklerin ortaya çıkmasından ve oğlu ile Kerim'i kaybetmekten korkmuştur. Sırların ortaya çıkması ile birlikte çok büyük tehlikeler Hülya'yı bekleyecektir. Cem, kayıtların kendi elinde olduğunu söyleyince Hülya çılgına döner. Cevahir ailesinin konağına döndüğünde ise Kerim çoktan Mehmet'i alıp gitmiştir. Bayram Cevahir ise Hülya'ya öyle bir bakış atmıştır ki herşeyi bildiğini gözleri ile anlatmıştır Hülya'ya...

Yeni sezonda da Hayat Şarkısı sizler için takipte olacak. Yeni bölüm gelişmeleri, yeni fragmanları ve son bölüm özeti için takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *