» 
»
 

Hayat Şarkısı 24. bölüm fragmanında Filiz ile Hülya'nın annelik savaşı!

Hayat Şarkısı 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı'nın yeni bölümünde Filiz, Mehmet'i almak için resmen savaş açıyor. Hülya ve Kerim, Mehmet'i kaybedecek mi? Hayat Şarkısı 24. bölüm bölüm gelişmeleri ve son bölüm özeti detaylarda...

Heyecanla beklenen Hayat Şarkısı 24. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Hülya'yı zor günler bekliyor. Ailesi için verdiği mücadeleye bir de Filiz'in açtığı annelik davası eklendi. Cevahir ailesi şimdi ne yapacak? Hülya, Kerim'in karşısına yeniden çıkmak için Mahir ile birlikte iz sürmektedir. Hem oğlu hem de Kerim'in uzaklığı Hülya'nın o güçlü karakterini de alıp götürmüştür. Mahir'in cin fikirliği sayesinde Kerim'i sonunda bulan Hülya, gördükleri karşısında ne yapacağını bilememiştir. Kerim ile karşılaşan Hülya, duydukları karşısında kahrolmuş ve kaçarak uzaklaşmıştır. Onun peşine düşen Kerim, Hülya'yı yerde kanlar içinde bulmuştur. Peki şimdi ne olacak? Kerim, Hülya'yı affedecek mi?

Hayat Şarkısı'nın yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor. Hayat Şarkısı 24. bölüm fragmanı yayınlandığı anda haber detaylarındaki yerini alacaktır. Son bölümde Cevher ailesi hem oğullarının, gelinlerinin hem de torunlarının gidişi ile hırpalanmış ordan oraya savrulmaktadır. Süheyla, Kerim'in gitmesinden dolayı suçladığı Bayram Cevher'e öfke dolmuş ve ikisi de bir süre birbirinden uzakta kalmayı tercih etmiştir. Öte yandan Nurgül, Filiz'in oğlu Mehmet'in velayetini alabilmek için Filiz'i dava açmaya ikna etmiş ve Mehmet'in annesi olduğunu kanıtlamak için planlar içerisine girmiştir. Mahir'in yardımı ile Kerim'in nerede yaşadığını öğrenmek için yollara çıkan Hülya yorgun düşmüştür.

Sonunda Kerim'in izini bulmuşlardır. Ancak Kerim'in yanında bir kadın görmesi Hülya'yı kahretmiştir. Geri dönmek isteyen Hülya'yı, Mahir orada tek başına bırakmıştır. Oğlunu ve Kerim'i uzaktan izleyen Hülya, yorgunluktan uyuyakalmış ve Kerim'in bağırmaları ile uyanmıştır. Kerim'den af dileyen Hülya, duydukları karşısında kaçmış ve kaçarken de yere düşüp yaralanmıştır. Kerim, Hülya'nın bu kadar kolay pes etmeyeceğini düşünerek onu aramaya çıkmış ve Hülya'yı yerde kanlar içerisinde görmüştür.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *