» 
»
 

Hayat Şarkısı 27. bölüm fragmanında Hülya'nın akıbeti merak ediliyor

Kanal D ekranlarında her Salı bomba etkisi yaratan Hayat Şarkısı 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hayat Şarkısı yeni bölümü 25 Ekim'de yayınlanacak dizide Hülya'ya neler oluyor? Hülya verdiği annelik savaşını kaybediyor mu? Hayat Şarkısı son bölüm özeti detaylarda...

Başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Pelin Öztekin, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz taylan gibi isimlerin yer aldığı Kanal D ekranlarında Sali günlerinin vazgeçilmezi olan Hayat Şarkısı yeni bölümde neler oluyor? Soluk soluğa izlenen Hayat Şarkısı son bölümünün ardından gözler bu akşama çevrildi. Hülya, Filiz'in üzerine araba sürdü ve kaçtı! Hülya kendini bir çıkmazın içerisine sürüklerken, Hülya hapse mi girecek? Filiz öldü mü? Verdiği annelik savaşında, Mehmet için annelik testi mahkeme tarafından istendi. Ancak Hülya, Mehmet'in biyolojik annesinin Filiz olduğu gerçeğini değiştiremeyeceğini bildiği için Filiz'e aşırı öfkelendi. Para karşılığında Mehmet'i alan ve onun için fedakarlık yapan Hülya, Filiz'in Mehmet'i alma ihtimalini bile düşünmek istemedi. Peki, doğuran mı anne? Yoksa onu büyüten ve onun için herşeyi göze alan mı anne?

Soruların yanıtlanmasına saatler kala nefesler tutuldu. Hayat Şarkısı'nın 27. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Hayat Şarkısı yeni bölümde Hülya'yı neler bekliyor olacak? Son bölümde, Filiz'in Mehmet için açtığı annelik testi için Mehmet'in DNA'sının Filiz'in DNA'sı ile karşılaştırılması kararı Hülya'yı deliye döndürür. Herkesin uykuda olduğu vakit, Mehmet'i apar topar alarak evden çıkar. Ancak sinirden hesaba katmadığı durumlar gelişir. Hülya, Mehmet için o gece bir otelde konaklamaya karar verir. Uykudan uyanan Kerim ise paniğe kapılarak Hülya ile Mehmet'in başına bir iş gelmesinden dolayı endişe duyar.

Cevahir ailesi korku dolu gözlerle bir haber beklerken, Hülya'nın kaldığı oteli öğrenirler. Kerim, Hülya'nın yanına giderek onu ikna eder. Başta Süheyla dahil evdekiler ise açılan bu davanın, Kerim'in Filiz'den başka bir çocuğu olduğunu düşünmektedirler. Hep birlikte Filiz'e gitmeye karar verirler. Öte yandan Hülya, Mehmet'i kaybetme korkusu ile Filiz'in evinin yakınlarında bekler.

 

Ancak bir anlık öfke ile son sürat gaza basarak Filiz'in üstüne arabayı sürer. Ve Hülya endişelidir... Soluğu Mahir'in yanında almış fakat nasıl bir yol izleyeceklerini bilememişlerdir. Kerim'in yanına giden Hülya, hapse girme korkusu ile çaresiz beklemektedir...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *