» 
»
 

Hayat Şarkısı 29. bölüm fragmanında Hülya gerçekleri öğreniyor mu?

Kanal D ekranlarında her Salı yayınlanan Hayat Şarkısı 29. bölümünde neler olacak merakla beklenirken bu akşam ekranlara gelen son bölüm gelişmeleri oldukça heyecan doluydu. Hülya öldüğünü sandığı çocuğunun hayatta olduğu gerçeği ile şoke olurken Melek ile yüzleşen Hülya acaba gerçekleri öğrenecek mi merak konusu. Ayrıntılar haberde...

Hayat Şarkısı bu akşam son bölümü ile Kanal D ekranlarıan geldi. Büyük heyecanla beklenen gelişmeler arasında Hülya'nın bebeğinin hayatta olduğu gerçeğini öğrenmesi yer alıyordu ancak dizinin final sehnesinde henüz Melek'ten tüm gerçekleri öğrenemedi. Her yeni bölümü soluk soluğa izlenen Hayat Şarkısı'nın 29 bölüm fragmanları yayınlandığında buradan izlenebilecek.

Hülya için resmen bir mucize gerçekleşiyor ve mide bulantısı, baş dönmesi şikayetleri üzerine Zeynep ile hastaneye giden Hülya, hamile olduğu gerçeği ile şoke oluyor. Asla bir çocuk sahibi olamayacağını bilen Hülya için bu durum oldukça sıradışı gelişiyor. Öte yandan doktorun ilk çocukla ilgili söyledikleri Zeynep'in kafasını kurcalıyor. Hülya ise doktorların söylemleri üzerine bu işi Mahir'le kurcalıyor. Ancak olayların arkasında hiç de beklemedikleri bir gerçek ile karşı karşıya kalıyor. Most Productions'un yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Tayanç Ayaydın, Ahmet Mümtaz Taylan, Ecem Özkaya gibi isimler yer alıyor. 1 Kasım bu akşam 28. bölümü ile ekranlara gelen Hayat Şarkısı yeni bölümü için geri sayım başladı.

HAYAT ŞARKISI YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Bebek müjdesini Kerim'e söylemek için özel hatıraları ile dolu olan bir mekan seçen Hülya için heyecan doruklardadır. Zeynepse uzun süredir Hülya ile ilgili aklını kurcalayan şüpheleri çözmek için eline geçen büyük ipucunu değerlendirecektir. Hülya'nın önceden doğum yaptığını öğrenen Zeynep, bu fırsatı değerlendirecektir. Diğer yandan Hüseyin ise Melek'e Zeynep'ten boşandığını söyleyecek ve birlikte yeni bir hayat kurmak istediğini söyleyecektir.

Ciddi bir adım atmak isteyen Hüseyin, hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşacaktır. Mahir'in uyarılarına kulak asmayan Filiz ise Cem ile aşka yelken açmıştır. Haluk ise Bahar'ı Melek'ten almaya karar vermiştir. Ancak bu karar iki kardeşi karşı karşıya getirecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *