» 
»
 

Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanı 15 Kasım için yayınlandı! Hülya şokta

Kanal D ekranlarında soluk soluğa izlenen Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı yeni bölümde Hülya'yı neler bekliyor? Melek nereye gitti? Hülya, bulduğu belgelerle şoka uğrarken, Hüseyin ise Melek'in izini bulmaya çalışıyor. Hayat Şarkısı 15 Kasım gelişmeleri ve son bölüm özeti detaylarda...

Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Hülya'nın bulduğu belgede neler var? Melek, nereye gitti? Başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı Kanal D ekranlarının beğenilen dizisi Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü saatler sonra adeta nefesleri kesecek. Bahar'ın kimin kızı olduğu büyük merak konusu oldu. Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanı 15 Kasım'da tüm sorular cevaplanacak. Fragmana ulaşmak için "Haberin Videosu" butonuna tıklayınız...

Hayat Şarkısı yeni bölümünde yine izleyici duygudan duyguya sürüklenecek. Mahir'in sinyalleri üzerine şüpheye düşen Hülya, Nilay ve Melek'ten hesap soracak. Yıllar önce öldüğünü sandığı bebeği yaşıyor mu? Nilay'ı hastane odasında bulan Hülya, soruları ile Melek'i endişendirecek. Peki, Melek'in sakladığı gerçekler ne? Haluk belasından kurtulmak için ise Mahir ve Melek farklı bir plan içerisine girecekler. Merakla beklenen yeni bölümünde Mahir'in planı ne olacak? Hülya gerçekleri öğrenecek mi? Cevahir ailesinde durumlar ne?

HAYAT ŞARKISI YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Mahir'in kafasında soru işaretleri oluşturması üzerine, sorulara yanıt veremeyen Hülya, hastaneye Nilay'ın yanına gider. Melek ve Nilay ile konuşan Hülya, halâ netleştiremedği düşüncelerden dolayı bu işi de kendi yöntemleri ile çözmeye karar verir. Mahir ise sürpriz bir şekilde Cevahir ailesi ile tanışır. Bayram Cevahir ile denk gelen ve hesap vermek zorunda kalan Mahir, öte yandan da Melek ve Nilay'ı da kurtarmak için planlar yapacak. Hülya'nın gerçeklerin ardına düşmesi ile giderek köşeye sıkışan Melek, Zeynep'in yeni oyunları sonrasında büyük bir darbe alacaktır.

HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen Hayat Şarkısı son bölümde, hamile olduğunun haberini aldı ve Kerim'e bu müjdeyi vermek için özel hatıralarının dolu olduğu mekâna gittiler. Zeynep ise Hülya konusundaki soru işaretlerini çözmek için kararlıdır. Zeynep, eline geçen önemli bir ipucunu değerlendirecektir. Hüseyin ise yeni bir hayat planı için Melek ile görüştüğünde beklemediği bir tepki alır. Filiz ise, Nurgül ile Mahir'in uyarılarını dikkate almayarak, Cem'le dolu dizgin bir aşka yelken açmıştır. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *