» 
 

Hayat Şarkısı 36. bölümde Hülya bebeğini düşürüyor Kerim'den boşanıyor mu?

Hayat Şarkısı 36. son bölümde bu akşam Kerim ile Hülya arasında ipler kopacak mı merakla beklenirken müthiş gelişmeler yaşanacak. Hayat Şarkısı tanıtımında tartışma sonrasında Hülya'nın sancılanarak yere düşmesi akıllara "Hülya bebeğini kaybedecek mi?" sorusunu getirdi. Peki Kerim Hülya'dan boşanacak mı?

Hayat Şarkısı bu akşam 36. yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Hülya ile Kerim arasında neler olacak bu akşamın bomba gelişmeleri neler bir göz atalım. Hayat Şarkısı 2 tanıtımı ile Kerim ile Hülya arasındaki olayları gözler önünde serdi. Heyecan dolu gelişmeler için meraklı bekleyiş başladı.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Hayat Şarkısı son bölümde izleyicileri ekranlara kilitleyen gelişmeler yaşanmıştı. Hülya ile Kerim arasında artık işler iyice kopma noktasında gelmiş ve aralarından soğukluk ayrılık sinyalleri vermeye başlamıştı. Bu akşam yayınlanacak Hayat Şarkısı 36. yeni bölümde Kerim ile büyük bir tartışma yaşayan Hülya Hayat Şarkısı son bölüm tanıtımında karnını tutarak yere düşüyor. Bu sahneyi izleyiciler Hülya bebeğini düşürecek olarak yorumlarken yeni gelişmeler neler olacak merakla bekleniyor.

Merakla beklenen Hayat Şarkısı yeni bölüm gelişmelerinde acaba Kerim Hülya'nın korktuğu o cümleyi söyleyecek ve ayrılmak isteyecek mi işte bu akşamın en çok merak edilen konusu bu olacak. Sancılar içinde yere düşen Hülya, Kerim'i kaybetmemek için verdiği onca mücadelenin sonuna mı geliyor. Hülya ile Kerim ayrılıyor mu?

Melek ile Hüseyin cephesinde de işler pek iç açıcı görünmüyor. Hüseyin kızının bu duruma alışması için ondan fazla ayrı kalmamaya çalışırken bir taraftan da yeni evlendiği ve bebeğine hamile olan Melek'i fazlasıyla ihmal ediyor. Bu durum Hayat Şarkısı'nın ilerleyen bölümlerinde daha da netlik kazanacak ve Melek ile Hüseyin ayrılacak mı yoksa mutlu bir evlilik yaşayacak mı hep birlikte göreceğiz.

3 Ocak Salı günü ekranlara gelecek olan Hayat Şarkısı yeni bölümün detayları için de bu akşam yayınlanacak bölüm sonrasında tanıtım bekleniyor olacak. Kanal D ekranlarının en beğenilen dizileri arasında yer alan Hayat Şarkısı 36. bölüm ise bu akşam yayında...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *