» 
»
 

Hayat Şarkısı 37. bölüm fragmanında Süheyla Hülya'nın geçmişinin peşinde!

Hayat Şarkısı son bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitledi. Salı akşamlarının keyifle izlenen dizisi Hayat şarkısı 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı yeni bölümde Hülya'nın geçmişinde perde arayana Süheyla her şeyi öğrenecek mi? Hayat Şarkısı 37. bölümü ile 3 Ocak 2017'de Kanal D ekranlarında yer alacak. Ayrıntılar haberde...

İzleyicilerin merakla beklediği Hayat şarkısı 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Kerim ile Hülya arasındaki gerilim giderek tırmanırken, Cevher ailesinde de ipler kopma noktasına geliyor. Geride Hülya'yı tek bıraktıklarının farkına varan Bayram Cevher, aldığı kötü bir haberle sarsılıyor. Peki, eve geri dönecek olan Süheyla, Hülya'nın Kerim'e yazdığı mektubu görecek mi? Hayat Şarkısı son bölümü ile herkesin yüreklerini yerinden oynattı. Kerim için verdiği mücadelede yenik düşen Hülya, Düğme'yi kaybetme korkusu ile karşı karşıya kalıyor. Peki, Kerim Hülya için endişelenecek mi? Hayat Şarkısı yeni bölümü ile 3 Ocak 2017'de izleyicileri ile buluşmayı bekliyor.

HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hülya, Kerim ile yüzleşti. Hülya için hesaplaşma vakti gelmiştir ve yalnız kaldığı vakit, Kerim'e tüm gerçekleri anlatmaya karar vermişti. Tüm hislerini mektuba döken Hülya, Kerim'in bir anda eve gelmesi ile şoke olmuştur. Kerim, Hülya'nın mektubunu okumuş ve olanlar karşısında büyük tepki göstermiştir. Hülya tarafından sevilmediğini ve kandırıldığını düşünen Kerim, evi adeta Hülya'nın başına yıkmıştır. Kerim'in gitmesi ile silkelenen Hülya, Düğme'yi düşürme tehlikesi ile karşılaşacaktır. Sesini duyuramayan Hülya, yere yığılmıştır.

Bayram Cevher ise Kerim'in evde olmayacağını düşünerek Hülya için endişelenmiştir. Cem'in esrarengiz bir şekilde kazaya kurban gitmesinin yankıları devam ederken, Zeynep ile Hüseyin arasında da buzlar erimeye başlamıştır. Keyifli bir tatil geçiren Cevher Ailesi, aldıkları kötü bir haberle sarsılmışlardır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *