» 
 

Hayat Şarkısı 42'de Hülya'nın korku dolu anları!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı son bölümü ile izleyicisiyle buluştu. Hayat Şarkısı 42. yeni bölümde Kerim'den ayrılma kararı alan Hülya'nın yalnız olduğu sırada kimliği belirsiz bir kişi ortaya çıktı. Peki, o kişi Cem mi? Cem geri mi döndü?

Hayat Şarkısı dün akşam son bölümü ile izleyicilerini ekran başına kilitledi. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve izleyicilerin nefesini kesen Hayat Şarkısı'nda Hülya Kerim'den boşanma kararı aldı. Kerim'in karşısında oldukça kararlı duran Hülya, Kerim'i şaşırttı. Hülya'nın kendsinden vazgeçebileceğini aklınan geçirmeyen Kerim de şoke oldu. Final sahnesinde yaşananlar ise Hülya'nın başına bir felaket mi gelecek sorusunu beraberinde getirdi.

Hayat Şarkısı 42. bölümde herkesin öldüğünü sandığı Cem, Hülya'dan intikam almak için geri mi döndü? Heyecan dolu yeni bir bölümün geleceğinin sinyalleri verilirken, Cem'in yeniden gelip gelmeyeceği ise oldukça büyük merak konusu oldu. Melek, Cem'i gördüğünü iddia ederken, Hüseyin vuruluyor.

Melek, Cem'i gördüğü sırada baygınlık geçirerek kafasını duvara çarpıyor. Hülya'dan intikam almak için Cem geri mi döndü? Esrarengiz adam kim? Cevher ailesinin yüzü ise az da olsa Düğme Cevher ile gülüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *